Betonové ploty jsou praktické, zajímavé a hlavně naprosto bezpečné

Potřebujete kvalitní ochranu pozemku, chcete mít soukromí, aby vás nikdo za plotem nerušil? Pořiďte si kvalitní ohrazení, které nikoho nenechá na pochybách, že váš dům, váš hrad. Právě tento druh hranic vašeho pozemku vám dá absolutní jistotu, že nebudete na své zahradě u bazénu nebo při opalování rušení.

Kde takové betonové ploty seženete?

Nejlépe u české firmy s velkou tradicí a zkušenostmi. Jistě neprohloupíte, když se spolehnete na někoho, kdo už mnoho let připravuje svým zákazníkům milá překvapení v podobě dalších a dalších designových nápadů a nových inovativních řešení.

Jaké jsou možnosti takového ohrazení, a není tento materiál málo zajímavý?

Rozhodně budete mile překvapeni, když zjistíte, že si můžete vybírat z několika typů a řešení.
V tuto chvíli jsou v nabídce:
– plné
– s otvory
– kombinované
Plné poskytují maximální soukromí a neprůhlednost, tak abyste mohli v klidu na svém pozemku nebo zahradě být skryti před světem. Řešení s otvory nabízí elegantnější řešení a poskytuje už i jistou míru designových nápadů. Kombinované jsou potom ideálním kompromisem mezi elegancí a praktičností takového pojetí celé ohrazení.

Jak je to s barevností?

Možná vás trošku děsí představa šedého poněkud nezajímavého betonu. Tak i na tohle výrobci mysleli a navrhnuli zajímavější verze s imitací pískovcové okr barvy. Právě tento druh je nejoblíbenější a výborně ladí k okolní zeleni. Působí přirozeně a nabízí možnosti zapojit i ostatní prvky na zahradě do podobného stylu.

Z čeho se celé hrazení skládá?

Tak v tomhle vás asi nepřekvapíme, protože konstrukční řešení je prostě klasické. Jsou to sloupky a k nim připevněné desky. Když si betonový plotobjednáte, můžete se těšit za 2 – 4 týdny na jeho dodání.

Jaká je cena?

Ceník naleznete na stránkách výrobce, případně si můžete vyžádat konzultaci a předkalkulaci na míru.

Potřebujete pomoci se stavbou?

Přijedeme, pomůžeme, namontujeme a máte po starostech.