Markýza, zajistí bezpečné posezení venku po celý letní den

Po dlouhé zimě jsme všichni rádi, když začne být pořádně teplo a svítit slunce. Je velmi příjemné, když si po zimě můžeme vychutnat odpolední kávu na čerstvém vzduchu a užívat krásného počasí. Má to ale háček. Přímé sluneční paprsky nejsou úplně bezpečné a sedět na přímém slunci delší dobu nám může přivodit zdravotní problémy.

Proto se ale pobytu venku vzdávat nemusíme, ochrana před přímým sluncem je velmi snadná. Ne, nemám na mysli slunečník, ten patří do doby minulé. V současné době máme k dispozici modernější, praktičtější a vzhledově mnohem hezčí řešení.

plátěné stříšky, barbershop

Skvělou ochranou proti slunci jsou markýzy.
Markýza dokáže vykouzlit stinný prostor u domu, na terase či zahrádce a ochrání zároveň před nebezpečným UV zářením. Už tedy nebude problém sedět venku po celý den. K vidění jsou však nejen u domů, ale také u restaurací, obchodů či hotelů.

Vyberte si z mnoha stylových možností

Nabízíme vám kvalitní výrobky se zárukou čtyři roky, přesvědčte se sami, jaké máte možnosti . Konstrukce se skládá z odolných italských a německých komponentů.
· Vybírat je můžete z hlediska různých kritérií, vždy však upřednostněte kvalitu, jen ta vám poskytne dokonalou ochranu.

· Vždy si ověřte, že použitá textilie má UV ochranu a je naimpregnovaná a tedy odpuzuje vodu.

· Dejte si pozor, zda má markýza správný sklon, aby mohla voda volně stékat a nedržet se na ni.

· Zvolte si pevnou nebo pohyblivou konstrukci markýzi. Pohyblivá varianta má tu výhodu, že ji lze snadno složit, což oceníte zejména v zimě, kdy není potřeba. U ní pak můžete volit ruční či elektrický pohon.

Pokud se i vy právě rozhodujete, jakou ochranu pro své venkovní posezení pořídíte, markýza je jasnou volbou. Manipulace, montáž i údržba je velmi snadná a navíc bude i vzhledově vypadat velmi stylově.

dům, modrá plátěna stříška

5/5 - (2 votes)