Ať už to jde nebo ne

Jak se poťouchle říkává, „muži nestárnou, ale léta jim také nestojí“. Případně „muži jsou jako závodní auta – rychlí, ale moc nevydrží“. A přiznejme si, že je na tom přinejmenším špetka pravdy. A nejednou nejen špetka, ale plná hrst, ne-li přímo hromada. To podle toho, co příroda nebo pán bůh dotyčnému člověku dali do vínku a případně jak s tímto tento sám zacházel a zachází.
ženy v posteli

Občas by dal zkrátka člověk nevím co za to, kdyby šlo to, co mu zrovna nejde. Nebo co už nejde. A pak hledá, shání, pídí se. Chce vědět, jak nelichotivý nebo nedokonalý stav věcí zvrátit či dovést k dokonalosti, a tak si tu a tam dokonce kupuje i nějakou tu chemii, dobře věda, že mu nepomůže žádný pověstný Cimrmanův vstavač polní.

Protože bylinky zase až takové učiněné zázraky dělat nedokážou. To dokáže leda tak viagra nebo .

Poppers v malých, patnáctimililitrových lahvičkách.

Jde o prostředek na bázi látek typu alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit a amylnitrit, jenž se vyrábí leckde na světě, a to již od minulého století. Dělá se třeba v Americe, ale také v Německu, Anglii nebo Japonsku a známý a oblíbený je na všech světadílech, Evropu nevyjímaje.

Poppers, to jsou čističe kůže, erotických pomůcek, hlav od videorekordérů nebo jiných podobných prvků, ovšem považovaly se i za afrodiziakum a této pověsti nepozbyly do dnešních dnů. Ač má tento produkt jiný původ a význam, dokáže člověka i potěšit, dopřát mu volnost, uvolnění v oblasti intimních partiích, pocit vzrušení a chtíče. Mladí si tímto čistívají hlavu na různých akcích, ovšem těm jednostranně zaměřeným jde o docela jinou část těla.
nahá spící dívka

A látky v tomto obsažené mohou osvěžovat nejen vzduch, ale i… vždyť vy víte.

V nabídce je více než sto druhů Poppers a každý z nás si je může kdykoliv diskrétně objednat. Taková zásilka pak přijde v podobě, ze které nikdo nezúčastněný nepozná, oč jde, je velice levná a při množstevní slevě ještě levnější, může být odeslána třeba hned, a to každému minimálně osmnáctiletému z nás.

Každému, kdo chce být za učiněného kance, respektive kdo alespoň nechce být za úplného eunucha. A takových našinců u nás je! Našinců podobných skřivanovi z lidové moudrosti. Těch, kdo si musí vrznout, i kdyby měli zmrznout.