Bezpečný adrenalin bez zranění – zkuste laser game

Laser game si již získala statisíce příznivců a možná jste zaznamenali informaci, že v roce 2019 se uskutečnilo druhé Mistrovství Česka a Slovenska, do kterého se zapojilo celkem 16 laser arén. Finálové střetnutí proběhlo v Košicích na konci září a předcházelo mu několik kvalifikačních kol.
Laser game lze považovat nejen za adrenalinovou zábavu, ale především jde o náročný sportovní výkon, mistrovství tedy spočívá nejen v umění ovládat laserovou zbraň, ale především dobře se pohybovat v terénu.labyrint (18)

Není nad vlastní zkušenost

Adrenalinová zábava – každý z nás je jedinečný tvor a má svobodnou vůli zacházet se svým životem po svém. Žijeme tak, že si volíme různé prožitky a na jejich základě se nám dostává osobní zkušenosti. Každá zkušenost se počítá, ta dobrá, i ta špatná, a pak můžeme snáze hodnotit, jak chceme žít i v budoucnu, a čemu se naopak vyhnout. Adrenalinových činností existuje celá řada a nelze jednoznačně tvrdit, že se jedná o něco špatného, jde jen o to znát svou míru. Adrenalin můžete prožít na sjezdovce, na visuté lanovce vysoko nad propastí, při jízdě na horském kole v obtížném terénu, na cvičné horolezecké stěně, nebo na kajaku v rozbouřených peřejích. Laser game je pak proti něčemu takovému bezpečnou zábavou vzhledem k tomu, že jde o zabezpečené prostředí s předem stanovenými pravidly a hlavně se zbraněmi, které nikomu nemohou ublížit.skupina-mensi
Bezpečnost nade vše – bezpečnostní opatření jsou nutností, jinak by provozovatelé této činnosti nemohli vůbec vstoupit s něčím takovým na trh. Kromě zbraní samotných a bezpečného prostředí, kde se soupeři utkají, jde o vhodný oděv a obuv. Velmi důležité je zvolit oděv pohodlný, pokud možno bavlněný, volný, lehký a prodyšný. Za čtvrt hodiny pohybu v aréně propotíte e tričko a vyplatí se vzít s sebou jedno náhradní. Ideální jsou pohodlné kraťasy nebo tepláky a na nohou pevné a stabilní tenisky – tedy žádné žabky, sandály nebo boty na vysokém podpatku. Oděvy volíme tmavé, které v temném prostředí nejsou vidět, v bílém tričku byste se stali snadným cílem.