Budoucnost míří ke slunci


Domácí fotovoltaická elektrárna není dnes už ničím neobvyklým. Můžete si toho všimnout všude kolem sebe, na většině střech už dnes můžete vidět solární panely, které své majitele zásobují levnou energií. I vy máte možnost si pořídit takový zdroj, přitom záleží jen na vás, kolik si můžete dovolit investovat.

fotovoltaika

Nabízíme varianty na klíč, kdy vytvoříme unikátní projekt přímo vám na míru a zajistíme kompletní servis s dokumentací, všemi žádostmi, montáží i připojením. Levnější možností jsou stavebnice elektrárny, můžete si vybrat z naší nabídky množství i velikost panelů, které se dají snadno umístit na vaši střechu. To zvládne běžný pokrývač nebo proškolený zákazník. I na tuto možnost se samozřejmě vztahuje možnost žádání státních dotací. Vaše vstupní investice tak může být snížena až o polovinu. To už se vyplatí, pokud uvažujete alespoň trochu ekonomicky i ekologicky.

S instalací domácí fotovoltaické elektrárny získáte různé výhody, první z nich je snížení spotřeby fosilních paliv a s tím spojené produkce emisí. Dále zjistíte, že s poklesem spotřeby významně klesly i vaše výdaje za vytápění a celková spotřeba energie. Váš dům se stane úspornějším než kdy dříve.

I přes vyšší vstupní investici si můžete být jistí, že se vám vyplatí. Kromě státní dotace, která vám část nákladů pokryje, se vám díky úsporám investice během několika let vrátí. Průběrná doma pro navrácení je asi sedm let. Poté už budete jenom čerpat výhodnou energii a přemýšlet, jak byste mohli co nejlépe využít ušetřené peníze.

solární panely

Zamyslete se nad tím, co můžete už dnes udělat pro svou budoucnost i pro budoucnost vašich dětí. Čím více budeme šetřit naši planetu, tím déle si uchováme ideální podmínky pro život. Jsme tu proto, abychom vám pomohli se vším, na co sami nestačíte. Investujte do své budoucnosti už dnes.