Bytové a průmyslové elektroinstalace

Téma elektroinstalací je velice obšírné a zahrnuje mnoho zajímavých oblastí. Klasické elektroinstalace se soustřeďují na zlepšení životní úrovně v bydlení, ale také jako fungují formou zabezpečovacích systémů.

elektro

V našem domě bychom se měli vždy cítit bezpečně a také pohodlně, a právě tyto oblasti našeho soužití s naším domovem mohou skvělým způsobem doplnit elektroinstalace. Ty se hodí pro vybudování systémů do novostaveb, ale také je můžete použít při rekonstrukci. Vytvoříte buďto zcela nové, nebo můžete doplnit stávající či některé vyměnit. Ve kterých případech je můžeme použít? Snad ve všech, hodí se totiž jak do klasických domů a bytů, tak také do komerčních prostor, obchodů, kanceláří i firem .

Jistota kvalitního a pohodlného života

  1. Zabezpečovací a kamerové systémy

Kamerové systémy se v dnešní době nachází téměř všude. Hlídají okolí, střeží silnice a obchody, jsou k nezaplacení na mnohých místech. Najít je můžete ve firmách nebo i na ulici. Hlídají, co se kde šustne, všechno zaznamenávají a mohou se nacházet i ve vašem domově. Díky tomu budete mít větší jistotu a pocit bezpečí. K tomu můžete přidat zabezpečovací systém, který bude chránit před loupeží či neoprávněným vstupem do místnosti či do vašeho domova.

  1. Inteligentní instalace

Dům na dálkové ovládání, to je něco, co jsme si až do tohoto století nedokázali vůbec představit. Moderní svět se ale velice rychle přizpůsobuje každému vjemu, a proto i vy už budete moci centrálně a dálkově ovládat vytápění, audio a video, stínění, osvětlení nebo větrání. Vyzkoušejte komfort, který se vám velice rychle zalíbí.

větrání

  1. Podlahové vytápění

Sekce elektrického vytápění má neuvěřitelné možnosti. V posledních letech se velice rozmáhá podlahové vytápění, které je rychlé na instalaci a má mnoho dalších výhod. Neforemné radiátory už se nenosí, za to příjemné teplo od nohou, to je požitek, kterého si ceníme nejvíce.