Čističe

Co obsahují? A jak nám mohou uškodit? Jak s nimi zacházet? Co vlastně název poppers znamená?
Poppers jsou malé lahvičky obsahující velice nebezpečné látky. Tyto látky se nazývají nitrity. Jedná se o amylnitrit, isobutyl nitrit, butyl nitrit a další druhy. Látka je těkavá, rychle se vypařuje, je na vzduchu výbušná, hořlavá a může poškozovat zdraví.
ženský alkoholismus.jpg
Lahvičky mají různý obsah. Existují v malém provedení do 15 ml nebo ve větším do 30 ml. Malé lahvičky jsou skladné, avšak i v tomto případě se může stát, že se lahvička převrhne a zasáhne to vaši kůži. Látky jsou chemického původu, takže čekejte velmi nepříjemnou vyrážku. Látka se nesmí polykat ani vdechovat, poškodili byste si zdraví.
Právě nitrity v tomto případě fungují jako čističe na kůži, erotické pomůcky a hračky nebo na čištění audio a video hlav. Všechny tyto případy vyžadují opatrnou manipulaci s lahvičkou chemického původu. Dle zákona se na tyto látky vztahuje také chemický zákon, avšak jsou volně prodejné lidem, kteří mají nad 18 let.
lékařské ampulky.jpg

Přeprava zboží

Jistě se ptáte na podmínky nákupu. Jak to bude s přepravou a v jakém balíčku se zboží zasílá?
Na tyto otázky si nyní odpovíme. Balíček je vždy zabalen diskrétně, takže nikdo z vašeho blízkého okolí, možná ani vy sami, nepoznáte, že se jedná o balíček zaslaný právě od nás. Diskrétnost je na prvním místě, abychom chránili vaše soukromí. Zboží se balí do pěnových obalů nebo při menším obsahu do bublinkových folií, aby se při přepravě nepoškodilo. I s balíčkem se musí zacházet opatrně.
Lidé se k nám velice rádi vracejí a možná i proto, že dodržujeme zásady správného chování. Posíláme diskrétní zásilky a především máme velice příznivé ceny pro každého uživatele. Využít můžete nákupu: „jeden v akci“, nebo se stát věrným zákazníkem a získat slevu ještě 15% z celého nákupu. Pokud přidáte do našeho emaileru svůj email, pak vás můžeme překvapit kdykoliv slevovým kuponem až do výše 15%.