Citlivé údaje je lepší střežit pod zámkem

Potřebujete-li udržovat svá data pod zámkem, ať už z důvodu, že pracujete s citlivými daty svých klientů anebo proto, že se bojíte, aby vám někdo nevyfouknul vaše cenné nápady, pak se vám rozhodně vyplatí kovová kartotéka. Jedná se totiž o úložiště, které vám jen tak někdo neprolomí, jak tomu v poslední době bývá u dat uložených v počítači a na sítích. Přece jen do takového bytelného nábytku se jen tak někdo nedostane, a aby se k němu vůbec někdo dostal, tak by nejprve musel vstoupit do vaší kanceláře, takže zabezpečíte-li si i svou kancelář, pak se o svá data rozhodně nemusíte obávat.
šuplík kartotéky
LIDÉ VYDĚLÁVAJÍ RŮZNÝMI ZPŮSOBY
V dnešní době totiž člověk nikdy neví, na koho narazí a komu se jaké informace budou hodit. A mnohdy jde i o to, že útočník nemá ani tak zájem o samotné citlivé informace, se kterými disponujete jako o to, aby vás mohl diskreditovat a vydírat, i tak někteří lidé vydělávají své peníze. Důležité proto je, udělat vše proto, abyste s takovými citlivými daty zacházeli maximálně opatrně, aby vás posléze nikdo nemohl nařknout z toho, že jste ho ohrozili svou neopatrností. Ovšem pokud důkladně zabezpečíte svou kancelář i své spisy, tak vám nedostatečné zabezpečení a rizikové jednání nikdo nebude moci vyčítat.
řetěz přes věci

NE KAŽDÝ SE CHCE SVÝM ZDRAVOTNÍM STAVEM CHLUBIT
A navíc, rozhodně se vám tak uleví. A co by člověk neudělal pro svůj dobrý pocit, a proto, aby mohl v noci klidně spát. A na vaše klienty jistě také zapůsobí, když uvidí, jak odpovědně zacházíte s jejich údaji, tím spíše, pokud se třeba jedná o citlivé lékařské záznamy o jejich zdravotním stavu, protože to, co může jednomu připadat jako banální záležitost, může být pro druhého tajemství nejvyššího řádu, které nechce nikomu sdělit.