Další krok na cestě ženství

Ve vašem životě, stejně jako v životě každé další ženy, bylo jistě několik zásadních mezníků. První menstruace, první sex, porod a nyní vás čeká neméně důležitý proces, menopauza. Je to přirozený jev, který se dnes vyskytuje u žen zhruba v padesáti letech. Moderní média dnes bohužel oslavují mládí, sexualitu a nedosažitelnou dokonalost, místo ženské zralosti a moudrosti.

podzimní krajina

Menopauza je vnímána jako konec ženství, možná i konec produktivního a zajímavého života. Ale uvědomte si, že i po přechodu před sebou máte podstatnou část života, kterou si stále můžete naplno užít. Odpoutejte se od mediální masáže a začněte poslouchat svůj zdravý rozum a moudrost přírody. Přestože už vás možná trápí mnohé příznaky, můžete se jich poměrně snadno zbavit a věnovat se tomu, co vás baví.

Co ženy v přechodu nejčastěji trápí:
Náhlé návaly horka a pocení, nespavost, ztráta kvality vlasů a nehtů, ztráta pružnosti kůže, snížení libida, nárůst váhy a v neposlední řadě výrazný pokles hladiny hormonů.

spadlý list

Jak se těchto příznaků vyvarovat?
Základem je aktivní životní styl s vyváženým poměrem pohybu a odpočinku, nedílnou součást tvoří i kvalitní strava. To je však jenom prevence, se skutečným začátkem přechodu teprve sama zjistíte, zda jsou vaše příznaky intenzivní, nebo mají jemný průběh. Podle toho je potřeba dále jednat. Jedním z řešení může být hormonální léčba, kterou vám naordinuje váš lékař. Je s tím ovšem spojeno několik rizik a uměle dodávané hormony mohou v některých případech napáchat více škody než užitku. V případě, že jste nakloněna alternativním přístupům, doporučujeme zvolit přírodní doplňky stravy, které pomáhají harmonizovat hormonální produkci a zmírňovat tak průběh menopauzy.

vůně jablka

S čím vám pomůžeme my?
Máme k dispozici unikátní rostlinný preparát, který si nyní můžete vyzkoušet na 30 zdarma a dopřát tak svému tělu to nejlepší z přírodních léčebných metod. V případě nespokojenosti vám vrátíme peníze, které jste za přípravek zaplatily. Drtivá většina našich zákaznic však místo toho objednává další léčebnou kúru, jak jsou spokojeny.