Dejte možnost vaší firmě být dobře vidět


panáček, obálka

Přijde-li dopis, první informace, která vás nejspíš bude zajímat je jméno toho, kdo vám dopis posílá. Nechte si i vy nebo vaše firma vyrobit vlastní obaly pro vaše písemnosti, které o vás prozradí, kým jste anebo jaký je obor vaší činnosti. Nechte si vyrobit u odborníků krásné obálky přímo na míru.

Jaké jsou technické možnosti při výrobě obálek?

Formát a barevnost můžete přizpůsobitpři tisku vašich obálek vašim potřebám nebo potřebám a pravidlům firmy pro jakoukoliv vaší marketingovou kampaň. Vybrat si můžete ze základních řad DL a C, kterou jsou nejobvyklejší v našich podmínkách a při zasílání poštou.

V nabídce od se typy obalů se dělí na dopisní obálky a na obchodní tašky. Dále můžete zvolit buď mezi materiálově klasickými, to je tisk na ofsetový papír nebo bělená forma, tzv. cygnus excelence. Záleží na vašem výběru a také budoucím záměru, jak by měl tento obal na tiskopisy působit na budoucího příjemce vašeho sdělení.
Barevnost je při tisku dopisních obálek už daná. Vybírat můžete tedy jen z jednotlivých předem daných barev, v tomto případě není totiž možné tisknout principem soutisku, ale pouze z přímých barev.

Další možné techniky při výrobě obálkových tašek

Další možností úprav po vytištění obálky je také metoda s UV lakem, tiskovým lakem, laminací nebo možností parciálního laku. Záleží pouze na vašem konkrétním výběru či záměru, aby vaše obchodní taška dobře na příjemce působila. Důležité zachovat všechny vlastnosti a komplexní styl celé marketingové kampaně. Právě obaly vašich tiskovin jistě příjemně podtrhnou celkové vyznění reklamy.

Podklady pro tisk vašich obálek

V tomto případě prostě platí všeobecné zásady našeho grafického oddělení, které přesně popisujeme na http://www.eprinting.cz/tisk/obalky/. Formáty obálek jsou přesně dány a platí závazně pro každého objednávajícího. Pokud není ve vašich silách připravit vyhovující tiskové podklady, můžete se spolehnout přímo na grafiky. Ti vaše dodaná data upraví přesně tak, aby bylo možné z nich bez problémů tisknout. Využijte možností a kvalit, která jsou s léty praxe přímo spojená.

barevné obálky