Erotická masáž


smyslnost, ženy

Možná jste už slyšeli o erotických masážích nebo možná také ne, ale rozhodně to není nic, nad čím bychom se měli pobuřovat, ba právě naopak, mnoho moderních a mladých lidí vidí tyto služby už tak, jak se na ně nahlížet má, tedy že jde o služby vykonané krásnými, elegantními a čistými dámami, které mají za sebou mnoho různých kurzů a každá má certifikaci na masáže. Jedná se tedy o profesionální ženy, které k tomu mají potřebné znalosti, aby vše probíhalo tak, jak se sluší a patří. Jde o potěšení těla, i když si to nechcete připustit, tak občas vypnout potřebuje každý.

Nechcete se potěšit v rámci erotické masáže, není na tom nic špatného. Právě naopak, u nás se uvolníte, zlikvidujete všech nahromaděný stres ve vašem těle a možná se poznáte ze zcela nové stránky, protože například tantrické masáže v sobě nesou i potěšení duše, pochopení celého těla a vnímání myslí, kromě fyzických prožitků, kdy se odreagujete a vychutnáte si nové pocity.
Nechte se na chvíli jenom tak hýčkat jemnými a příjemnými prstíky masérek či našeho maséra. Služby jsou k dispozici jak pro muže, tak i pro ženy.

Co u nás můžete očekávat?

Vždy je na výběr ze čtyř až pěti masérek a jednoho maséra. Objednejte se k nám dopředu a zamluvte si dívku, která se vám nejvíce líbí. Dopředu si můžete zamluvit jakoukoliv denní či noční dobu a my vás u nás velice rádi uvítáme. Nealko a wi-fi je zdarma. Diskrétní obsluha a také velice luxusní prostory, které jsou příjemné na pohled, moderní a sofistikované, ale také plní svou funkci harmonie a vzájemné terapie, kterou si budete dopřávat se svou masérkou. http://www.maserka.eu/ Ta vás bude hýčkat a nespustí z vás oči ani ruce. Přijďte se potěšit do našeho salónu .

V naší recepci, pokud byste přišli kdykoliv bez ohlášení je velice milá, příjemná a usměvavá recepční, která vás uvítá a po zcela osobní a diskrétní domluvě vám poradí s výběrem masérky, která pro vás bude nejlepší a také nejhezčí podle vašich představ. Platba se provádí v hotovosti přímo zde na pokladně, nebo můžete využít platební terminál.

blondýna, žena, temeno hlavy