Experiment, který vás posune dál

Snad každý chlap miluje experimenty v posteli, každý chce poznat taje slasti a vášně a hlavně se nedostat do stereotypu. Někdy ale brání takové věci stud, možná trochu strach. Někdy to partnerovi nebo partnerce nemusí připadat úplně košér. Je vcelku jedno, jestli chce někdo vyzkoušet novou polohu, někdo si potrpí na orální sex, někdo touží jen po poloze 69. Jak toho docílit, aby se to líbilo oběma natolik, že by si to užili? Určitě stojí za to vyzkoušet afrodiziakum. A jaké? Je tu poppers, které může být klíčem k úspěchu. Můžete ho darovat, a uvidíte, co to s partnerem udělá.

club

Jak se vlastně takové afrodiziakum užívá? Zde se jedná o typ, ke kterému jednoduše přičichnete a většinou do dvou minut, někdy i dřív, přijdou poppers účinky. Jsou skutečně silné, takže se můžete těšit na to, že přijde sexuální touha a to takovým způsobem, že budete zajisté překvapeni. Možná vám stoupne trocha tepla do hlavy nebo se rozbuší srdce, ale to, co prožijete po intimní stránce, určitě nikdy nezapomenete.

Dopřejte partnerovi nezapomenutelnou slast

Záleží také na tom, jaké afrodiziakum si vyberete. V našem sortimentu je přibližně stovka druhů, a samozřejmě více světových značek. Některé jsou z Německa, jiné z Japonska, ale některá i z Amsterdamu. Tak proč to nezkusit.
Každé má jinou sílu, některá jsou slabší – lepší pro začátečníky, aby zjistili, jak na ně takové afrodiziakum působí. Ale pak jsou tu také středně silná, a pro toho, kdo si chce užít opravdový kolotoč vášně a touhy, je tu ultra poppers, které působí prakticky okamžitě a akt je s ním opravdu hluboce intimní.

striptýz

Ať už chce váš partner zkusit cokoli, nebojte se mu to dát. S tímto afrodiziakem se i vy budete cítit lépe, vzrušení projede celým tělem, že ani předehra nebude zapotřebí tolik, jako kdy jindy, abyste se dostala do ráže. Pak už mu můžete dát najevo, že se i ve vás skrývá nespoutaná tygřice, která mu má ještě co ukázat.