I prostor pro převlékání musí vypadat dobře a mít úroveň

I místo, kde se převlékáte, by mělo mít určitou úroveň. Mělo by být uklizené, čisté a vybavené kvalitním a funkčním nábytkem, do kterého si můžete bezpečně své věci odložit a víte, že po celou dobu tam budou v bezpečí.
Řeč teď není o skříních doma, ale o šatnách více či méně veřejných, těch, co jsou umístěny například na plaveckých stadionech, ve fitness centrech, v zaměstnání i školách. Zde všude se převlékáte či přezouváte do určitého oděvu či obuvi a oblečení, ve kterém jste přišli, potřebujete bezpečně uložit.
školní šatna

Skříně s lavičkou zvýší komfort uživatelů

Sháníte-li právě i vy vhodné vybavení do prostoru pro převlékání, plechové šatní skříně budou ideální. Jsou praktické, vydrží zátěž a navíc se snadno udržují, což je v místech, kde se každý den pohybuje mnoho lidí, velmi důležité z hlediska hygieny.
U nás si jistě vyberete. V nabídce naleznete více jak 20 variant různých barev a velikostí. Podívejte se sami, z jakých parametrů máte na výběr:
· Základna s lavičkou či bez lavičky
· Několik barevných provedení dvířek
· Zámek otočný nebo cylindrický
· Materiál dveří z plechu nebo laminované dřevotřísky
fotbalová šatna

Spolehněte se na bezpečné uložení vašich věcí

Svařovaná konstrukce je jistota, na kterou se lze spolehnout, jen tak se nerozpadne. Vyberete-li si varianty s lavičkou, zvýšíte tak komfort a pohodlí při převlékání, to jistě mnozí ocení. Se zámkem zase máte zajištěnu naprostou bezpečnost pro vše uložené.
V každé naší skříni dále naleznete horní polici, tyč na ramínka, háčky a dokonce i jmenovku. Vaše věci si tak uložíte, jak potřebujete, a nehrozí, že se zmačkají, což je bohužel u jiného podobného nábytku časté.
Tak neváhejte a přijďte si vybrat, udělejte z vaší šatny jedinečný prostor pro převlékání, odkud bude každý odcházet s dobrou náladou.