Jen vy dva a relaxační procedury

Už si ani nepamatujete, kdy jste byla společně s vaším manželem nebo přítelem o samotě, alespoň na pár dní? Vzpomínáte na doby, kdy jste byli jen sami, bezdětní a jezdili jste na dovolené? I v případě, pokud jste založili rodinu, si dopřejte jednou za čas alespoň pár dnů ve dvou. Dejte děti na hlídání babičce nebo chůvě a vyrazte pryč z vašeho města do hor nebo do lázní, do příjemného hotelu a užívejte si luxusu, péče a klidu bez dětí.

bazén

Nabijete se novou energií a utužíte vztah s vaším protějškem. Co víc si přát. Užívejte si jeden druhého mimo domov a objednejte si levný pobyt pro dva v nějaké pěkné lokalitě, kde vás bude čekat příjemný odpočinek a třeba i nějaká ta wellness relaxační procedura.

Užijte si romantiku na všechny způsoby. Nejprve můžete absolvovat uvolňující masáž ve dvou, pak si můžete jeden druhého užívat v privátním wellness a na závěr jako třešničku na dortu absolvujete večeři při svíčkách. Nezní to lákavě? Tohle všechno, a ještě mnohem více vás může čekat na vaší společné dovolené. A kam vyrazit? Do lázní nebo do hor, všude je krásně.

Nabídka levných pobytů pro dva je opravdu bohatá. Stačí si jen vybrat lokalitu, penzion, stravování v podobě snídaně, polopenze nebo plné penze a je to. Můžete si balit kufry a vyrazit na vaši zaslouženou odpočinkovou dovolenou. Jen vy a váš protějšek. Takový prodloužený víkend bez dětí bude působit jako balzám na vaši duši i na vaše tělo. Zahoďte starosti za hlavu a myslete alespoň na chvíli jen sami na sebe.

whirpool

Užijte si romantiku, relaxaci a wellness procedury se vším všudy, v klidu a pohodě uprostřed krásné přírody, jen vy a váš partner. Dopřávejte si masáže, ozdravné koupele, pobyt v sauně a ve vířivce dle vaší libosti. Nabijte se přílivem nové energiena vaší společné dovolené, která vás rozhodně bude bavit.