Jste-li zamilovaná, jděte do akce

Jestliže jste zamilovaná až po uši a nechce se vám čekat dlouhé měsíce anebo možná i roky na to, až vás váš milý požádá o ruku, můžete ho předběhnout a chopit se příležitosti jako první. V dnešní době a v naší zemi je iniciativa ženy v tomto směru spíše výjimkou, nicméně rozhodně nebudete první ani poslední a rozhodně se zasloužíte o to, aby se taková dobrá praxe šířila dále. Mnoho párů totiž v dnešní době svatbu odkládá na neurčito a děti se tak rodí do nejasných rodin mimo manželství, a hlavní příčinou bývá nezřídka to, že se muži bojí udělat odvážný první krok a ženy jsou příliš konzervativní na to, aby převzaly potřebnou iniciativu. A to je škoda, už kvůli těm dětem.
dárek z lásky

Chce to dobrý plán

A jak tedy celou věc naplánovat? V první řadě se nějak diskrétně přesvědčte o tom, že váš muž nepatří ke konzervativní menšině, které by se takový krok mohl dotknout, neboť by tak utrpělo jeho zbytnělé mužské ego. V takovém případě není žádost o ruku z vaší strany dobrý nápad a zkuste celou věc vyřešit jinak. Ve všech ostatních případech se však můžete pustit do akce. A ta nebude nijak zvlášť odlišná od té, kterou provádějí muži. Zkrátka vyberte vhodné místo, promyslete vhodnou příležitost, zajistěte si případné další propriety a nezapomeňte si v hlavě shrnout, co mu k tomu řeknete. A také nezapomeňte na zásnubní dar. V případě žen se zpravidla jedná o prsten, ale v případě mužů máte možností hned několik.
hodinky pro muže
K té nejvyužívanější patří darování luxusních kvalitních hodinek , nicméně nic vám nebrání v tom, pokud váš milý nosí šperky, abyste také zvolila prsten anebo řetízek anebo klidně i něco úplně jiného jako třeba značkové psací pero, manžetové knoflíky a tak podobně. Vaše volba by se měla především odvíjet od toho, co váš muž používá a ocení. A nakonec už nezbývá nic jiného, než si držet pěsti a mít štěstí.