Komplexní řešení opěrných konstrukcí lešení Praha

Čeká-li vás rozsáhlá rekonstrukce pláště vašeho domu, bude nezbytné postavit kolem vašeho domu pracovní plošiny pro stavební dělníky. Nákup jakýchkoliv opěrných konstrukcí je poměrně nákladná záležitost a především nevýhodná investice. Velmi efektivním a finančně výhodným řešením je pronájem opěrné konstrukce včetně pracovních plošin. Pokud oslovíte profesionální firmu, tak s pronájmem opěrné konstrukce získáte i možnost jejího postavení a demontáže, včetně dopravy na místo stavby a se zárukou na bezpečnost a stabilitu.

lešení

Oslovte profesionály z firmy lešení Praha a zbavíte se starostí

Pokud nemáte zkušenosti se stavbou opěrných konstrukcí, je rozumnější ponechat vše na profesionálech, kteří svou práci ovládají dokonale a ručí za kvalitu realizace. Pokud si vyberete například konstrukci trubkovou, je dobré mít na paměti, že se jedná o poměrně fyzicky náročnou činnost. Dále je zapotřebí celou konstrukci vhodně uzpůsobit terénním poměrům a druhu stavby, kterou má obklopovat. Zároveň musí být celá opěrná konstrukce s pracovními plošinami zajištěná proti výkyvům a pádu. Zapomínat také nelze na bezpečnost osob, které se na pracovních plošinách budou pohybovat.

stavění lešení

Hlavní výhody trubkových konstrukcí, které získáte s lešením Praha:

– stabilnější a tím bezpečnější ukotvení v terénu kolem stavby
– širší pracovní plochy pro dělníky
– téměř neomezená variabilita konstrukce (větší možnost použití u členitých staveb i památek)
– odborná znalost montáže a demontáže výstavby opěrné konstrukce
– snadný a rychlý transport na místo určení

Lešení Prahaje tou správnou volbou

Tato firma disponuje potřebnou technikou a zaměstnává pouze profesionály s bohatými zkušenostmi v oboru. Dává záruku, jak na samotné díly opěrných konstrukcí, tak na kvalitu provedené práce. Zajišťuje nejen pronájem, ale i dopravu na místo určení a montáž / demontáž vámi vybraných konstrukcí.

Stavte či rekonstruujte pouze s profesionály!