Máte hezký a moderní dům?


Pak k němu budete potřebovat ještě jeden prvek, abyste váš moderní a krásný dům doladili do posledního detailu. Samonosné brány Ostrava jsou skvělým pomocníkem v každém ohledu. Existují dva typy a ty jsou:

1. Křídlové – tyto typy mohou mít jedno křídlo nebo být dvoukřídlové. Samozřejmostí je jejich kvalitní využití. Slouží primárně k účelům ohraničení vašeho majetku. Uzavřete díky tomuto typu celý váš majetek a nikdo nebude moci vkročit na váš pozemek, nebo do vašeho areálu. Skvěle se hodí jak pro domácí tak i pro průmyslové účely. S nimi můžete ohraničit budovu, administrativní budovu, váš soukromý dům nebo pozemek i cokoliv dalšího a mít luxusní vjezd, který bude na dálkové ovládání.

brány

– Jsou vybaveny skvělými a velice výkonnými motory, které vás nikdy nezklamou. Samozřejmostí je dálkové ovládání. Ovšem můžeme přidat i několik jiných výjimečných služeb a rozšířit působnost těchto typů.

2. Posuvné –tento styl se hodí jak k rodinným domkům, tak i jako uzavření různých areálů firem. Vjezd k vašemu domovu už nebude nikdy krásnější a praktičtější. Brána může jezdit po vodící kolejničce. To ovšem znamená, že při příjezdu budete muset pokaždé přejíždět tento profil, který bude na zemi takzvaně trčet. Také se musí kolejnička v zimě čistit, což je trochu nepraktické, ale má to své výhody. V dnešní moderní době však tyto typy nahrazují v každém ohledu typy samonosné nesené, kde nenajdete žádný profil, takže brána je samonosná a po ničem nejezdí, na zemi nebudete muset nic přejíždět.

zlatá brána

Brána může být z jakéhokoliv materiálu či odlišné výplně

ü Samozřejmostí je fakt, že brána může být zhotovená z jakéhokoliv materiálu. Najdete ji běžně v různých povrchových úpravách, přičemž není výjimkou ani dřevo. Ozdobné prvky, různé druhy materiálů, to všechno je k dispozici.

ü Hledáte vhodný vjezd do vašeho domova? Pak se nebojte vyzkoušet právě skvělé samonosné brány, které se vám jistě v mnohých ohledech zalíbí. Hodí se ke každému rodinnému domu, ale také do průmyslových objektů a na komerční účely.