Moderní zařízení je naší prioritou

Specializujeme se na veškeré systémy, které se týkají brány, garážových vrat, pohonů a zajišťujeme také nakládací techniku. Specifikujeme se na jednu značku těchto výrobků, čímž se odlišujeme od konkurence. Ovšem sortiment máme opravdu bohatý, takže si jistě v každém odvětví vyberete to pravé pro vás! S námi zajistíte celý dům!
Zařizujeme potřebnou montáž a také jakékoliv opatření v rámci prodeje .

Možnosti, které si zamilujete

1. Garážová vrata

Ohledně vrat je hned několik možností, jak můžete parkovat váš vlastní vůz do garáže. Existují typy, které jsou výklopné, sekční a rolovací. Váš automobil tak vždy bude v bezpečí, když jej zaparkujete do garáže, která bude právě některými z těchto druhů vrat chráněná. Existují jak typy pro privátní provedení, tak požadovat můžete i jakékoliv druhy pro vaše podnikání. Hodí se do firemních prostor nebo velkých společností, protože se vám mohou přizpůsobit. Některé druhy mohou být větší, jiné menší a dají se různými způsoby přizpůsobit vaší firmě, jak vzhledem, tak právě i svými ostatními možnosti.

2. Nakládací technika

V této kategorii naleznete všechno potřebné od A. hydraulických vyrovnávacích můstků s výklopem a výsunem (slouží pro vykládku a nakládku zboží z kamionů) až přes B. těsnící límce: ty se dále dělí na plachtové, polštářové, nafukovací (chrání zboží před klimatickými změnami ale také posádku před nemocemi) až po C. předsazené komory.

3. Brány

Brány jsou samostatnou kapitolou, která zahrnuje křídlové typy a také posuvné. Křídlové mohou být v různém provedení. Můžete také požadovat dřevěný styl, nebo ocelový. Různé dekorace a mnoho dalšího. Největší výhodou jsou však profesionální pohony, které vám vždy zaručí přesnou funkci. Posuvné typy mají pojezd, přes který musíte přejíždět, ale hodí se do průmyslových zón ale také ke klasickému obydlí.

4. Dveře – domovní, bezpečnostní, protipožární

Hledáte vhodný způsob, jak si elegantně vyřešit domovní dveře? Chcete bezpečí a také komfortní soukromí? Pak vybírejte z naší kvalitní nabídky. Zapomínat nesmíme ani na klasický bezpečnostní typ nebo také na protipožární, který se vřele hodí do pracovních budov.