Na co ještě čekáte

Vaše touha po dítěti začíná být až nakažlivá. Co Vám ještě brání v tom, abyste si splnila svou životní roli? Proč stále ještě otálíte s těhotenstvím? Vždyť už máte načase, co se týče věku. Ale i touha po dítěti je dobrým předpokladem, že jste připravena! Máte snad obavy z toho, abyste nedala život dítěti s postižením? Ale jděte, vždyť nemáte důvod!?

biologie

Ale když tedy myslíte.
Nebude nejrozumnější učinit obavám konec?
· Vy nevíte, že genetika Olomouc je Vám nablízku?
· Že Vám dá odpovědi na Vaše otázky?
· Že Vám pomůže vyvrátit zbytečné obavy, kterými se nesmyslně trápíte?

S genetikou v Olomouci přijdete na jiné myšlenky. Na myšlenky správné. Vaše obavy se rozplynou hned po prvním sezení. Nemáte totiž důvod myslet si, že Vy budete ta žena, která nemůže dát život zdravému dítěti.

Možná, že máte obavy i z jiného důvodu.
Trpíte nějakou nemocí? Nebo se snad ve Vašem rodě objevila nějaká závažná choroba? Nechcete ji předat dál? Máte obavy ze svého zdraví, nebo ze zdraví ještě nenarozeného dítěte?

Přestaňte se trápit takovými otázkami. Zjistěte, jak je na tom Vaše zdraví. Jak je na tom Vaše genetická informace. Jak je na tom pravděpodobnost pro narození zdravého dítěte. Ujistěte se, že Vaše obavy jsou plané. Možná jste už příliš přecitlivělá, a tím pádem se trápíte. Ale třeba naprosto zbytečně. Jednou byste mohla litovat toho, že jste nedala šanci genetice Olomouc, aby Vás vyvedla z omylu. A to by byla velká škoda.

dítě

Představte si, že budete nahlížet do svého kočárku na své miminko, kterému jste dala život. Že se nebudete muset prohlížet v zrcadle s prázdným kočárkem. A že výlohy s dětskými potřebami Vás nalákají ke koupi krásných věciček pro Vaší dcerku, nebo syna.
Nečekejte už na nic. Není totiž důvod. Získejte jistotu prostřednictvím genetiky Olomouc a těšte se už konečně na příchod své první ratolesti.