Nabízejte i plátěné tašky s potiskem

Myslíte ve svém marketu také na to, v čem si odnese zákazník nákup, pokud z nejrůznějších důvodů nemá při sobě tašku pro tyto účely připravenou?
Máte u kasy dostatek takových nákupních tašek s vytištěným logem Vašeho marketu, aby si zákazník mohl vybrat pro něj tu nejpřijatelnější?

taška

Vezměme to pěkně postupně.

Igelitová taška s potiskem. Ta má jistě výhodu v ceně. Není drahá. Ale už jste určitě, i na místě zákazníka, zažili utržená ucha, nebo proděravění igelitky hranou krabicového mléka. Sotva jste donesli nákup do auta na parkovišti. A kdo by pak jedl rohlíky, které se chvíli před tím válely po asfaltu plném prachu a
neidentifikovatelných nečistot?

Papírová taška s potiskem. Ani ta se cenově nevyšplhá do závratných výšek. Je zcela ekologická, což na rozdíl od igelitových je velké plus. V dnešní době se na ekologické aktivity obyčejných občanů velmi hledí! Ale přece jen. Dejte si do ní zmrazený špenát. Co udělá po chvilce přeměna pevného skupenství v kapalné? Není třeba to rozebírat.

Plátěná taška s potiskem. Ta je cenově o trochu výš, než obě předešlé, ale má to svůj význam. Je totiž trvalejšího rázu. Neuškodí jí ani hrana krabicového mléka, neutrhne se ucho, nevadí ji zmrazené potraviny, i když může zvlhnout. A když ji zašpiníte, jednoduše ji vyperete.

Pro jakou nákupní tašku byste se rozhodli Vy na místě zákazníka?
Určitě by si zákazník vybral plátěnou tašku s kvalitním potiskem, protože ví, že ji může dlouhá léta na nákupy používat. Jeho investice je trvalá a mnohokrát se mu vrátí.

papírová taška

Mějte tedy u kasy tašky na výběr. Zajistěte si kvalitní potisk tašek, aby nevybledl rychle. Logo Vašeho marketu se na tašce dostane i do světa. Zákazníci si budou libovat s kvalitní taškou, jejíž potisk neobarví ostatní kusy v pračce. A rozhodně nebudou litovat obnosu peněz, který za ni vydají!