Nechte si u nás vytvořit dokonalý reklamní textil

Když vejdete do obchodu, je dobré, když mají prodavačky na sobě stejné oblečení třeba se značkou či logem obchodu, abyste věděli koho oslovit, kdo v tomto obchodě pracuje. Stejná trika, mikiny či dresy mají také sportovci věnující se týmovým sportům, aby bylo poznat, ke kterému týmu patří. A přesně tak je dobré, když lidé poznají zaměstnance Vaší společnosti díky reklamnímu oblečení. Tento druh textilu lze využít mnoha různými způsoby a u nás Vám vytvoříme reklamní textil přesně podle Vašich představ.

trička

My pro Vás máme na výběr nejen daný textil v různých modelech, střizích a provedeních a také samozřejmě barvách, ale navíc pro Vás máme na výběr také několik možností vytvoření Vaší předlohy, a to nejen několika způsoby velmi moderního a vysoce kvalitního stálobarevného potisku, ale také třeba za pomocí výšivky a podobně.

Takže jen vstupte k nám a vyberte si pánská, dámská či dětská trička, mikiny či topy nebo různé druhy tašek či třeba baťohů, předložte nám svůj návrh nebo využijte našich služeb k vytvoření dokonalého a naprosto originálního návrhu na předlohu pro Váš reklamní textil a pak už nechte všechno jen na našich zkušených a spolehlivých pracovnících, kteří se o všechno postarají, a to ve velmi krátkém čase.

design

Díky našemu reklamnímu textilu můžete získat dokonalý propagační materiál pro svou firmu či pro některý z Vašich produktů nebo služeb. Díky tomuto reklamnímu textilu Vám budou dále lidé dělat reklamu ještě po dlouhá léta. Jelikož přijímáme i menší zakázky, mohou si u nás soukromé osoby také nechat vytvořit textil pro svůj rodinný tým, jako památku na dovolenou a podobně.