Nechte si vypracovat návrh vaší nové kuchyně

Postavili jste si rodinný dům a postupně zařizujete jednu místnost po druhé? Věnujte také dostatečný čas výběru vaší nové kuchyně a vestavěných spotřebičů. Bude jistě místem, kde budete trávit poměrnou část vašeho času, kde budete připravovat jídlo pro vaši rodinu a kde se následně budete s vaší rodinou scházet u oběda nebo večeře. Aby byla vaše nová kuchyň přesně podle vašich představ a vyhovovala vašim požadavkům, je potřeba vše pořádně do detailů promyslet. Nechte si vyhotovit na míru takovou kuchyň, která bude maximálně vyhovovat celé vaší rodině a která se bude svým vzhledem hodit k celkovému interiéru vašeho domu.

Abyste si mohli vše co nejlépe představit, vytvoříme vám 3Dnávrhy kuchyní podle vašich požadavkům spolu s cenovou kalkulací. Vybírat si můžete z různých typů uspořádání podle možností a konkrétního prostoru.

Možnosti uspořádání kuchyně:
– tvar do písmene L
– tvar do písmene U
– jednořadé nebo dvouřadé provedení
– provedení s praktickým ostrůvkem

Investice do nové značkové kuchyně se vám vyplatí, bude vám spolehlivě sloužit po dlouhou dobu a vy se budete moci oddávat vašemu kulinářskému umění v moderním a elegantním prostoru se vším potřebným po ruce. A pokud vás doposud vaření moc nebavilo, tak věřte že v nových a moderních prostorech vás to rozhodně bavit bude. Nebudete moci spustit oči z té krásy, z množství propracovaných detailů, z elegantního a nadčasového designu, budete zkrátka nadšeni. Na základě poptávkového formuláře se od nás následně dozvíte cenové nabídky a finální možnosti vzhledu a celkového uspořádání a vy se pak jen rozhodnete a zvolíte si konkrétní typ podle vašeho uvážení. Těšte se na vaření a stolování v nových, moderních a elegantních prostorech a vykouzlete si ideální kuchyň podle vaší fantazie a vkusu.