Nemusíte vymýšlet žádné triky

Víte, dlouholetá spolupráce s obchodními partnery, kteří dodržují nepsaná pravidla obchodu, jako je čestné jednání, dodržování termínů a obchodní upřímnost patří ke vzácnostem. Takové obchodní partnerství může dokonce přerůst i v přátelství.
Marně přemýšlíte, jakým způsobem máte dát najevo Vaši spokojenost s těmito obchodními partnery? Zásobujete je výhodnými podmínkami při odběru Vašich produktů? Podarujete je dárky, které přibalíte ke každé zakázce? Myslíte si, že je to pořád málo za to, jak se Vám s nimi dobře jedná a obchoduje? Ano, za ta dlouhá léta by to chtělo něco víc.

Víte o tom, že byste mohli uskutečnit obchodní bilancování s poděkováním na vyšší úrovni?

počítačová učebna, řerné závěsy, muž

Jednoduše je pozvěte na víkendové setkání.
V prostředí na Vysočině můžete společně strávit napůl pracovně, napůl relaxačně celý víkend. Profesionální prostředí s profesionálním přístupem personálu bude tím nejlepším řešením Vašich úmyslů.

· Hlavní část Vašeho pozvání s bilancováním obchodního partnerství se odehraje v konferenčním sálku s profesionálním vybavením.
· Po výtečném obědě můžete zajistit společnou výpravu do okolí, nebo využít nabídku služeb hotelového zařízení.
· Večer se společně sejdete u sklenky dobrého moku. https://zdravi.euro.cz/clanek/postgradualni-medicina/vyznam-vysetreni-mozkomisniho-moku-pro-diagnostiku-roztrousene-sklerozy-a-neuromyelitis-optica-467512
· Noc strávíte v přepychovém ubytování s veškerým komfortem.

Nemyslíte, že toto je to pravé ořechové pro neformální setkání se svými obchodními partnery? V neutrálním prostředí nádherné přírody budou všichni zúčastnění nadmíru spokojeni. Mnozí z nich ani tento překrásný kout naší země neznají.

červené židle, lidé, přednáška, voda

Má to i další výhodu. Se svými obchodními partnery se poznáte blíže. Při jednáních ve firmě, nebo při videokonferencích k sobě tak blízko mít nikdy nebudete. Prostředí a delší společně strávený čas ukáže i další stránky Vašich obchodních vztahů, které se mohou prohloubit.

Nikde není psáno, že se na Vysočině nedohodnete na další spolupráci, která Vaše vztahy upevní.