Ochlaďte se za nízkou cenu a bez montáže

Už v červnu bývají horka na padnutí, a mnohdy trvají až do poloviny září. Před zimou se doma umíme uchránit, máme topení, ale v našich končinách stále ještě není běžné mít doma přístroj na chlazení, zvlášť proto, že u nás nejsou horka tak dlouhá. Ovšem i tři nebo čtyři měsíce jsou dost na to, aby se nejenom přes léto snížila naše produktivita, ale také aby se zhoršil náš zdravotní stav. Vystavujeme se nízkému tlaku, dehydrataci, ale také infarktu.

příjemné chlazení

· Dům, byt i chata
Nezáleží na tom, zda bydlíte v rodinném domě, ve vile, nebo trávíte léto na chalupě či na chatě, nebo bydlíte uprostřed města v bytové jednotce. Léto útočí na všechny bez rozdílu a horko je nám všem, nehledě na typ stavby. Ovšem jak se horka zbavit? Pokud máte rodinný dům, je nasnadě bazén, ale pokud se vám nechce investovat půl milionu do kvalitního bazénu, nejspíš se u vás nekoná ani tato možnost. Jak si tedy poradit?

ventilační zařízení

Nechcete vrtat, bořit, instalovat ani utrácet příliš velké peníze?

Tom případě pro vás máme nečekaně jednoduché, a nikoliv nákladné řešení: přenosné domácí klimatizace. Můžete ji použít v jaké místnosti chcete, můžete si ji s sebou vozit na chatu nebo na chalupu, můžete ji využít kdekoliv, kde se nachází zdroj elektrické energie.

Jak volit tu správnou?

· Podle výkonu
· Podle velikosti vašeho bytu
· Podle velikosti pokoje, ve kterém ji budete nejvíce využívat

Co je na mobilním ochlazovači nejlepší? Že jej můžete použít ve více místnostech. Klimatizace, které jsou na pevno nastaveny ve zdi, jsou nepraktické v tom, že nejvíce ochlazují jenom jednu místnost, zatímco v dalších, pokud je dělí stěny, se to moc neprojeví. Proto je dobré mít mobilní ochlazovač vždycky po ruce a stěhovat jej po místnostech v domě nebo bytě.

Kde se používá nejčastěji?

– Pracovně
– Ložnici
– Obývacím pokoji a společenských místnostech
– V kuchyni při vaření
– V dětském pokoji

Není problém si ji s sebou vozit, kamkoli zrovna chcete.