Odpočiňte si od běžných starostí a pojeďte s naší agenturou třeba do hor nebo do lázní

Můžete vybírat z nepřeberného množství nabídek na různé procedury, masáže, sportovní vyžití nebo uvítáte radši romantické vířivkové večery? Na všechno tohle jsou ubytovací zařízení vybavené, ve větších hotelech si můžete zaplavat i v krytém bazénu. Právě romantický nebo wellness víkendový pobyt pro 2 je nevyhledávanějším pobytem, protože si nemusíte brát dovolenou a můžete krásně zrelaxovat mimo pracovní týden.

Nechte se rozmazlovat a hýčkat


Chcete si odpočinout, protože vaše tělo už úpěnlivě volá po nějakém vysazení a klidu? Vezměte manželku a vyrazte si odpočinout a soustředit se také jeden na druhého. Mnoho manželství se rozvádí, protože není v běžném životě čas na povídání a společné krásně prožité chvíle. Utužit tímto způsobem i letitý vztah je určitě výborný nápad. Zažijete úžasné masáže od vyškoleného personálu, zaplavete si v bazénu a perličkové i speciální vířivé koupele vám budou příjemně hýčkat celé tělo.

Máte raději turistiku?


Samozřejmě, že se hned po ubytování v našich penzionech můžete také klidně vydat se svým partnerem na výlet a navštívit místa, které jste ještě neviděli, nebo třeba, kde jste byli kdysi na svatební cestě. Výběr záleží na vás a to, jak místa, tak stravy a také typ pokoje včetně možných nabízených procedur. Na zakoupeném voucheru budete mít vše uvedeno a tak nebude jistě těžké absolvovat celý pobyt v naprostém klidu, pohodě a hlavně beze stresu.

Krásný romantický víkendový pobyt pro 2se také výborně hodí jako svatební dar


Novomanželé si tak jeden druhého krásně naplno užijí a budou mít jistě na co vzpomínat i po letech. Společné vířivkové večery s lahví šampaňského jsou samozřejmostí. Také třeba medová nebo čokoládová masáž patří mezi hodně oblíbené záležitosti wellnessových ubytování. Přes den je také možnost podívat se po okolí, a pokud zvolíte nějaká krásná historická místa, jistě uděláte romantickému výletu úžasnou náplň.

Prožijtevíkendový pobyt pro 2 sami nebo ho darujte svým blízkým, aby si krásně zarelaxovali.