Perfektní možnosti pro každého z nás

Každá dílna potřebuje náležité vybavení, abyste v ní mohli bez problémů pracovat a nic vás nezdržovalo, ani vám nic nepřekáželo. Pokud nevíte, kam byste nevěděli kam se podívat, určitě vyzkoušejte naše stránky, kde najdete na stovky produktů. U nás je totiž až sto padesát šest typů dílenských skříní .

kleště na zdi

Jsou tu jak univerzální kousky, které jsou klasicky policové a z plechu. To vše dostupné v několika barevných variantách a kombinacích, ale k dispozici jsou také různé dveře a také otvory na zavěšení skříňky za zeď, protože je nám jasné, že zdaleka ne všechny se hodí postavit na zem nebo na stůl. Uložte své nářadí do přehledné skříňky, ve které vždy najdete jednoduše přesně to, co potřebujete. Už žádné rozčilování s nepořádkem.

Najděte to nejlepší pro svou dílnu

A co když potřebujete uschovat něco těžšího? Nezáleží na tom, jestli půjde o materiál či nářadí, protože my vám dokážeme poskytnout policové skříně se zesílenou nosností, kdy jedna police unese až sto kilogramů, a to už je váha.
Pokud by nevyhovovaly pro vaše potřeby jen police, je samozřejmě možné zařídit také zásuvky, panely a třeba i nejrůznější rozdělovače, abyste měli nářadí a komponenty srovnané tak, že jen sáhnete a takříkajíc máte.

žába s kávou

Kvalitní a cenově dobře dostupné

Někdo má v dílně také počítač a další techniku, takže pokud nemáte kam umístit zrovna tyto věci, máme pro vás speciální skříňku, do které se všechno vejde a nebude se vám na techniku prášit. Pro někoho je praktické zakoupit montované produkty, které jsou doručeny ve složeném stavu, tak i takové tu na vás čekají.
Většinu produktů máme k dodání ihned, ale ty, které nejsou naskladněny, vám budou samozřejmě objednány a budete průběžně informováni o průběhu své objednávky.