Plechové skříně do dílny či kanceláře nikdy nevyjdou z módy

Je to totiž ten nejlepší způsob jakým odkládat po práci nářadí šikovně, prakticky a hlavně bezpečně. To proč si tyto úložné prostory získaly takový ohlas, je především dáno systematickými možnostmi pro úklid právě tak, aby každý kousek nářadí měl své místo. Rozličné police, úchyty i samostatné přihrádky dají vašemu členění ten správný řád, potřebný k udržení bezchybného pořádku.

dílna, různé nástroje

Každé pracoviště potřebuje svůj řád

Mít věci, materiál, nářadí či nástroje pěkně srovnané, to je základem pro rychlejší práci a zachování bezpečnosti pro toho, kdo právě v dílně pracuje. Díky materiálu, ze kterého jsou úložné plechové skříně a policeuvnitř vyrobené, se můžete spolehnout na stabilitu a pevnost i u těžšího nákladu.
Ocelový plech má vysokou nosnost, která je potřebná zejména v průmyslových oborech. Také prodyšnost a zároveň protipožární materiálové řešení dá vašemu pracovišti další bezpečný rozměr.

V jakých barvách se plechová skříňvyrábí?

Tady budete jistě mile překvapeni, že se nejedná jen o fádní šedou nebo bílou barvu. Můžete si totiž vybírat podle svého. Mezi různými typy naleznete kromě bílého, i modré, antracitové, zelené nebo červené varianty úložného nábytku.

Také v kancelářských provozech se takový nábytek neztratí

Postupem času se z dílen a průmyslových závodů přesunuly plechové skříně takédo kancelářských prostor, kde slouží jako ideální úložiště šanonů a archivačních materiálů. Je také možné je sestavovat do celých řad, které potom tvoří souvislé chodby skladů či archivů. Odolnost, nosnost i pevnost materiálu nechají všechny písemnosti v bezpečném uložení i po mnoho let.

plechvé police, sklad, šuplíky

Bezpečnost je zajištěna uzamykatelnými zpevněnými dveřmi

U tohoto nábytku bývá velmi důležité, aby dveře bylo možné dobře zajistit proti krádeži, zejména v průmyslových provozech, kde se na halách do těchto skříní ukládají i velmi drahé nástroje či přístroje. I na tohle výrobce myslel a přidal bezpečné zámky a zpevněné dveře, které udrží v bezpečí věci proti násilnému vniknutí.