Poradí si s horkem

Zateplením bytových či rodinných domů má dojít hlavně k úspoře za topení. Lidé sice musí pustit nějakou tu korunu, ale tato investice se jim mnohokrát vrátí, i když to může trvat déle. V každém případě je zateplování domů dobrá věc, která kromě úspory za energie má vliv i na udržení stálé teploty v bytech. Zateplovací systém má v zimním období udržovat teplo a v létě zase chlad ve vašich domovech. Ovšem, aby všechno fungovalo tak jak má, musí být nutně zateplení provedeno kvalitně. Pokud řemeslníci nebo stavební firma svou práci neodvede tak jak má, můžete se ve svých domovech těšit tak akorát na plíseň a orosená okna. Ale to už závisí na výběru dodavatele. Pro majitele panelových bytů je podstatná jedna věc. Ani to nejlepší zateplení vás v létě doma před horkem neochrání.

klimatizace, modrá zeď

Když vám horko nedovolí spát

Pod kvalitním bydlením si můžeme představit špičkové vybavení, ale taky pocit, jak se doma cítíme. Každý si svůj domov vytváří podle svých představ a možností. Kde bydlíte a jakým způsobem máte řešeno topení, jak je vaše bydlení situováno, to všechno může ovlivnit vaše pocitové vjemy. V zimě se všichni rádi zahřejeme a v létě zase zchladíme. K tomu, abychom se v zimě zahřály, stačí v panelákovém bytě, otočit hlavicí na radiátoru. Ale co v létě? Jak si zpříjemnit teplotu, když sluníčko pálí přímo do oken? Jednoduše můžete svá okna zastínit nebo si pořídit klimatizaci, která místnost bude zásobovat studeným vzduchem. Zejména v noci, když se teploměr stále drží na vysokých hodnotách, uvítáte tuto možnost, která vám zajistí spokojený spánek.

klimatizace, sněhová vločka

Správná teplota vzduchu

Taky vám sluníčko pálí přímo do oken? Máte pocit, že vzduch ve vašem bytě doslova stojí? Není to nic příjemného, ale řešení, jak docílit přísunu studeného vzduchu, je jednoduché. Pomocí nejlepší mobilní klimatizace se budete doma konečně cítit dobře i v horkých letních dnech.