Pro profesionály v oboru, profesionální zařízení

Stereotypní zaměstnání, které vás nenaplňuje a kde máte pocit, že vaši práci nikdo neocení. Tak začíná příběh mnohých, kteří se vydali na dráhu soukromého podnikání. I vy jste o ní dlouho uvažovali a častokráte zvažovali všechna možná rizika a probírali pro a proti s rodinou. Nakonec bylo rozhodnuto a vy jste si pronajali hezkou zavedenou restauraci kousek od vašeho domu. Jste plni nadšení a už se nemůžete dočkat, jak budete nový provoz otevírat.

lednice

Chystáte spoustu změn a máte mnoho nápadů, jak z místa, které bylo často navštěvované, udělat nejvyhledávanější podnik v okolí. Samozřejmě že víte, že pouhé nadšení a láska k oboru nebude stačit. V první řadě je třeba provozovnu perfektně vybavit a nakoupit všechno potřebné. Dobré jídlo jistě nevznikne v nedostatečně zařízené kuchyni a vašemu personálu se bude pracovat mnohem pohodlněji a efektivněji, pokud jim dáte k dispozici výkonné profesionální spotřebiče a zařizovací předměty. Je třeba myslet i na to, že není jednoduché splnit veškeré hygienické normy a předpisy.

ledničky

Moderní zařízení však odvede velkou část práce za vás. Srdcem každé kuchyně je bezesporu varné centrum, ale neobejdete se ani bez gastro lednice a celé řady ostatních spotřebičů a pomocníků. V naší nabídce naleznete vše potřebné, abyste dokázali svou provozovnu vybavit dle současných hygienických norem, ale i moderních trendů. Pohodlná obsluha spotřebičů a jejich jednoduchá údržba zajistí, že z vaší kuchyně budou hostům proudit jen ty nejlepší pokrmy. Rádi vám zpracujeme podrobnou nabídku a poradíme vám s výběrem. Vybrali jste si obor, který přináší ostatním lidem radost a příjemný zážitek. Jsme rádi, že můžeme být součástí a pomoci vám se zařízením vaší nové restaurace, nebo s renovací starého vybavení a jeho nahrazením moderními přístroji.