Reklama nás ovlivňuje na každém kroku

Aniž bychom si tuto skutečnost vůbec připustili, tak je to přirozeně realita. Všechno souvisí se vším a skutečně si mnohdy neuvědomujeme, že držíme v ruce cílenou reklamu na nějaký sortiment, službu nebo dokonce politiku, což velice dobře známe před každými volbami. Taková prezentace produktů, společností, firem nebo akcí je snadno šiřitelná, a pokud bude dobře a kvalitně zpracovaná, tak i účelná. V podstatě by se dalo říci, že je to skvěle zacílený marketing.

laserová tiskárna je ideální na tisk letáků

Jenomže i to má svá pravidla. Pokud chci někomu něco nabídnout, tak by měl být leták zpracovaný skutečně tak, že barvy budou jasné, zřetelné a inspirující, včetně přirozeně oznamujícího čitelného textu, kdy i černá barva udělá skutečně skvělý design. Tudíž jestli někdo chce výsledek, poté by nikdo neměl váhat s investicí. Zakázku zadat společnosti, kdy tisk reklamních letáků eprinting.cz bude pro ni doslova hračkou a poradí si se všemi důležitými body, které budou rozhodující pro efektivní oslovení cílové skupiny.

Tisková technologie je důležitá

Každý, kdo se rozhodne pro propagaci letáků, tak by měl vzít v úvahu provedení samotného tisku. Nejčastěji se používají dvě techniky kvalitního tisku.
Digitální tisk – tato technologie je především vhodná pro malonákladové tisky, tak do 1 000 kusů. Jedná se o laserový tisk, kdy je prakticky počítač nebo nějaká grafická stanice napojena přímo na tiskový stroj. Tisk je rychlý, nemá žádné další náklady na předtiskovou přípravu a není nutností čekat na zaschnutí barev.
Ofsetový tisk – volí se při větším tisku nad 1 000 kusů. Tisk je kvalitnější, ale také náročnější a nákladnější. Tisk je omezený velikostí desky, na kterou se obraz nanáší, ale není problém tisku vizitek, stejně tak jako plakátů nebo kartonových obalů. Tato metoda spočívá v postupném nanášení tekutých barev na desky. Nejčastěji se jedná o čtyři a při tisku zastupují nejrozšířenější škálu barev CMYK.

C – Cyan: azurová
M – Magenta: fialová
Y – Yellow: žlutá
K – Black: černá