S novým konvektomatem Retigo k lepším výkonům

Rádi byste se dozvěděli, čeho můžete s tímto moderním elektrospotřebičem dosáhnout? Pokud ano, neváhejte nahlédnout do sortimentu značky Retigo, která se zabývá konstrukcí moderních zařízení určených pro tepelné opracovávání pokrmů.
Velká lednice

Jistota kvalitně připraveného pokrmu

Můžete se snažit jakkoli, avšak jakmile podceníte tepelnou přípravu pokrmu, nebudete s výsledkem spokojeni. Pro všechny případy bude dobré, když se necháte informovat o možnostech, které s moderním konvektomatem budete mít. Tato zařízení nejsou určená jenom pro Znáte všemožné elektrospotřebiče do kuchyně, ale konvektomaty jsou pro vás novinkou? profesionální gastronomii, jak se může mnoha lidem zdát. Jde především o způsob, kterým je možné dosáhnout stoprocentní spokojenosti i v domácnosti, kde sice nebudou nároky na kvalitu tepelné úpravy tak vysoké, avšak i přesto není důvod cokoliv zanedbávat.
pečené maso

Dlouholeté zkušenosti, které jsou znát

Jestliže chcete mít jistotu, že Retigo vás nezklame, měli byste zjistit, co skrývá samotná nabídka. Ta je bohatá díky nejrůznějším zařízením, které se liší jak svým výkonem, tak určením nebo samotnými funkcemi, které je možné při tepelné úpravě pokrmů využívat. Více než dvacetiletá zkušenost navíc určuje kvalitu těchto výrobků, která je vskutku nadstandardní.

Nebojte se experimentovat

Konvektomaty jsou skvělé z mnoha důvodů, mezi které patří i tyto:
Vision Design – efektivní řešení vnějšího designu, který je velmi bezpečný, a přesto stoprocentně funkční
Vision Touch Control – jednoduché ovládání, které pomůže připravit ty nejlepší pokrmy
Inovativní systém tvorby páry – ještě kvalitnější tepelná úprava pokrmů díky suchému i vlhkému teplu
Rychlá návratnost investice – díky použití moderních materiálů a elektrosoučástek je možné očekávat, že samotná investice vložená do tohoto zařízení se vám rychle vrátí