Tantra rituál

Pokud jste milovníkem vzrušení, chtěli byste si odpočnout a něco přitom zažít, tak tantra masáže jsou pro Vás rozhodně tím pravým. Jakmile to jednou vyzkoušíte, tak zjistíte, jak intenzivní pocity jste schopní zažít, takže toho rozhodně litovat nebudete, to se nebojte. Pokud už Vás nebaví ta každodenní rutina, kterou si procházíte, máte toho až po krk, málo spíte kvůli stresu a už cítíte, že si potřebujete odpočnout, jinak to nedáte a zkolabujete? U nás naleznete ten pravý odpočinek, při kterém na všechny problémy zapomenete a budete žít přítomností. Vše začíná tak, že si vyberete slečnu, která je Vám sympatická a ta Vás bude provázet celým programem. Vše začíná rituálem, který má oba dva navodit do té správné nálady. Nechybí ani otírání horkými ručníky či hlazení hebkými kožešinkami dalšími předměty. Jakmile budete nachystaní po všech stránkách, tak začne ta pravá masáž. Slečna se bude věnovat celému Vašemu tělu, včetně intimních partií. Díky kvalitní předehře, při které Vás naprosto dostane svým svůdným tělem a pohyby, prožijete neskutečný orgasmus, který bude umocněný celou atmosférou, prostředím a vším okolo. Něco takového jste jistě nezažili. Vše probíhá jen formou masáže. Nemusíte se obávat nějakého pohlavního styku nebo orálního uspokojení, to u nás neprovozujeme. Jsme seriózní podnik.
Krásné slečny

U nás pracují jen kvalifikované, krásné, sexy masérky, které přesně vědí, co mají dělat, aby Vás naprosto dostali a uhranuli. Přijeďte za námi do Prahy vyzkoušet, jaké to všechno je na vlastní kůži. Můžete si sami vybrat slečnu. Pokud hledáte vhodný dárek pro svého kamaráda, tak tohle by mohlo být to pravé. Kupte mu dárkový poukaz do našeho salónu.

Vše si maximálně užijete a prožijete něco naprosto výjimečného, co byste nikde jinde nezažili, tak na nic nečekejte a konejte, dokud je čas.