Tradiční leč neobvyklé

Jak se budete cítit po užití poppers? Jsou známy mnohé případy. Některým lidem dokonce může být špatně od žaludku nebo mohou pocítit bolest hlavy. Všechny tyto příznaky velice rychle odezní. Do pár minut se účinky dostaví a opětovně odstoupí. Mezi příznivé a pozitivní vlastnosti, kvůli kterým si vlastně lidé tyto malé lahvičky pořizují, patří účinky jako při použití nějakého jiného afrodiziaka. Můžete pocítit bušení srdce, návaly horka, chtíč, pocit erotického vzrušení, a výbuch extáze. Všechno prožíváte intenzivněji a pronikavěji. Tyto lahvičky se také doporučuje používat například v kombinaci se sexuálními hrátkami. Jakmile muž cítí, že bude mít orgasmus, nebo totéž žena, tak si stačí přičichnout a vše pocítíte pronikavěji a intenzivněji. Často se to popisuje jako jakýsi výbuch emocí a pocitů.
spolupráce kolegů.jpg
Ø Projede vám od hlavy až k patě nepopsatelný pocit.
Ø Lahvičky obsahují hořlavé, těkavé a jedovaté látky.
Ø Můžete je pořídit ve velikosti do 15 ml nebo do 30 ml.
Ø Používají je jak muži, tak i ženy, při zábavách a na různých akcích, ale také zejména homosexuálové při svém styku.
Co způsobují?
Uvolňují totiž hladké svalstvo, takže oblast kolem konečníku, ale také vaginální oblast zůstane daleko vláčnější. Vše jde snadněji a lehce. Homosexuálové by se zřejmě bez této maličkosti nedokázali obejít.
přípitek pivem.jpg

Šlehnout nebo nechat vyvěrávat?

Často se mluví o tom, že se látka z lahviček čichá. Stačí otevřít a takzvaně šlehnout neboli přičichnout. Ovšem to není jediný způsob použití. Navíc je škodlivý zdraví, protože vám daleko více ničí nosní sliznici a kvůli tomu si ničíte také plíce. Mnohonásobným takovýmto používáním byste si tak spíše mohli uškodit, protože se jedná opravdu o nebezpečné a chemické sloučeniny. Daleko lepší je případ, kdy otevřenou lahvičku postavíte do rohu místnosti a necháte vyvětrávat, aby se látka rozplynula po místnosti.