Třešničkou na dortu může být textilní tapeta

Stále si nejste jisti, že už by Vaše místnosti nesnesly ještě tu pověstnou třešničku na dortu? Věřili byste, že to může změnit netradičně pojatá stěna? Žádná malba, ale textilní tapeta , která Vaši místnost rozsvítí.

Vezměte si třeba místnost v bytě.
Máte nový nábytek, včetně sedací soupravy podle posledních výstřelků designu. Místnost jste nezaplnily nábytkem, aby nepůsobila stísněně. Ale nyní, jako by vypadala ploše. Ano, to je ten správný výraz. Z Vaší místnosti máte úplně plochý pocit.
Pořídíte-li si, například textilní tapetu s motivem přírody, okamžitě se místnost stane emotivní. Váš plochý pocit okamžitě zmizí. Jak byste se rozmáchli kouzelným proutkem.

květiny, zelenobílé

Najednou se ocitnete uprostřed přírodní scenérie a budete rádi, že jste místnost nezastavěli zbytečným nábytkem. Máte tedy už jedinečnou místnost, ve které si rádi posedíte.

Vezměte si kancelář.
Když se přesunete do své kanceláře, která není příliš prostorná, ale zase není nijak těsná, pak určitě přijdete na to, že to hluché místo u okna můžete naopak vyplnit něčím tak skvělým, jako je rozkvetlý strom, který kancelář sice neprovoní, ale udělá ji veselejší a příjemnější.

Udělá ji lidskou, protože textilní tapeta s rozkvetlým stromem přinese do šedé kanceláře barevný život. Hned se budete cítit lépe při papírování. Dokonce i klienty, které v kanceláři přijímáte, budou přístupnější. A víte proč? Protože se budou cítit stejně skvěle, jako Vy.

Věřte tomu, že textilní tapeta
· působí na prostor svěže a přirozeně,
· je odolná proti vlhkosti,
· je antistatická,
· má široký potenciál využití.

Proč byste tedy Vy měli být výjimkou v jejím použití. Hodí se nejen k Vám domů, ale i do kancelářských prostor. Nyní už nebudete muset dumat nad tím, co Vašim prostorům chybí! Vy už máte vyřešeno!

zelené barvy