Už nemusíte slast ze vzrušení a potěšení prožívat sami!

Zahoďte umělé pany, různá vibrační vajíčka na penisy či gely na masturbaci. Není to přece nic pro krásného, dospělého a zdravého člověka. Vy přece potřebujete ženu, která vás vzruší. Potřebujete se také oddávat svým touhám, potěšení. Chcete přece zase opět cítit krásnou a nahou ženu vedle svého těla. Jemně ji hladit a ona s vámi budou kouzlit ty nejkrásnější prožitky. Jistě si zasloužíte cítit to vzrušení, kdy se vám při prvním pohledu postaví a také bude velkým úspěchem, když je necháte dojet až do konce, což je samozřejmě při těchto procedurách žádoucí.

Nejedná se o sexuální služby a klasický sex nebo orální vám opravdu poskytovat nebudeme. Ale jedná se o vysoce postavené profesionální masérky, které provádějí velice vzrušující erotickou masáž: .
Jaké jsou tedy úkony erotické masáže?
Základní znalosti jistě bude mít každý a také si pod tímto pojmem něco přestavíte. Co však může být odlišné, tím mohou být různé druhy masáží, které poskytujeme:

1. Klasická– zde si můžete přiobjednat například masáž prostaty nebo také svůdný taneček na vašem klíně, který je vykonáván dopředu před jakoukoli další procedurou. Příjemně vás navnadí a pocity vzrušení pak jistě budou ještě větší.
2. Lingham– penis, na který se zaměřujeme. Tento název může být odstrašující, jde však o naprosto nevinnou část, kdy se budeme těšit z vašeho pohlavního orgánu a budeme jej stejně tak jako při ostatních procedurách masírovat. Je to možné i nohama, kdyby to někoho lákalo – jmenuje se to footjob.
3. Nuru– tělo na tělo. Už samotný název napovídá, co se bude dít. Daná profesionálka bude ležet na vašem těle, budete se o ni moci třít a různě se hladit jistými částmi těla. Velice vzrušující představa. Používá se speciální nuru gel, kterým budete oba namazáni.
4. Mýdlová– při této se používá mýdlová pěna, která vás příjemně navnadí.