V profesionální kuchyni zapomeňte na staré spotřebiče

Žádné restaurační zařízení nebo profesionální jídelna se v dnešní době neobejdou bez kvalitního vybavení a spotřebičů. Strávníků je mnoho a kromě rychlé obsluhy je důležité objednaná jídla připravovat rychle, ale přesto kvalitně.
Lidem není jedno, co jedí a vyžadují kvalitu, dobrou chuť a zároveň také to, aby jídlo na talíři dobře vypadalo. Se zastaralými spotřebiči toho ovšem v profesionálním provozu nelze dosáhnout a takový podnik v konkurenci neobstojí.
Konvektomaty jsou proto nejvhodnějším řešením pro všechny jídelny a restaurační zařízení. Jednak kombinují možnosti přípravy v horkovzdušné a parní troubě, ale můžete v nich připravovat více různorodých jídel najednou, aniž by došlo k nasáknutí chutí a pachů mezi sebou.

Vlastnosti konvektomatů vás nadchnou

Pokrmy můžete připravovat i při rozdílných teplotách, můžete péct, smažit, grilovat, ale i třeba vařit v páře nebo jen ohřívat. S Konvektomaty máte jistotu, že veškerá jídla jsou připravována šetrněji a zachovají si díky tomu mnohem píce vitamínů, šťavnatosti i barvy a automaticky tak mají i lepší vzhled.
Kromě jiného ovšem v profesionálních kuchyních šetří čas, práci i energii. Představují velmi efektivní a spolehlivý způsob přípravy veškerých pokrmů. Určitě tedy mají své místo v každém takovém provozu a vynaložené náklady na pořízení se brzy vrátí.

Varianty pro různé provozovny, přesně podle vašich potřeb

V naší nabídce najdete pouze nejkvalitnější spotřebiče různého typu od praxí prověřených výrobců. Mezi základní varianty konvektomatů patří varianty určené do provozoven, jejichž hlavní činnost spočívá v přípravě a poskytnutí hotových jídel i minutek.

Dále nabízíme varianty pro barové pulty s možností ohřátí jídel. Speciální varianty těchto spotřebičů pak umožňují i on-line ovládání na dálku a naleznete je u nás také. Každý si tedy vybere, co potřebuje.