Vybavení šaten

Myslíte si, že je vašim https://www.kr-vysocina.cz/podekovani-slozkam-izs-a-pracovnikum-v-nepretrzitych-provozech-za-vikendove-nasazeni/d-4083437zaměstnancům jedno, kde se převlékají a kde odkládají své svršky? Omyl. Všichni si přejí jediné. Chtějí mít vymezený prostor pro odkládání svých svršků a ostatních osobních věcí takový, aby měli jistotu, že nikdo nepovolaný nebude mít do těchto prostor přístup. Šatny na pracovišti jsou jediným místem, kde se vaši zaměstnanci můžou z civilního oděvu převléknout do pracovního. Dopřejte jim především uložení jejich osobních věcí bezpečným způsobem a tak, aby nedocházelo k jejich narušení vlivem vlhka nebo kapalin.

šatní skříně

Každý zaměstnanec uvítá, když prostor, kde se převléká, bude nejen bezpečný, ale i hygienicky udržovaný. Toho se dá dosáhnout, když šatny vybavíte takovým nábytkem, který se bude dobře udržovat a zároveň bude bezpečným úložištěm pro všechny osobní věci vašich zaměstnanců. Téměř bezúdržbové a v několika variantách nabízíme šatní skříňky , které jsou vhodné nejen na pracoviště, ale taky do sportovních areálů a všude tam, kde je zapotřebí kvalitního vybavení šaten.

Barvy jsou v módě

Taky pamatujete dobu, kdy všechny šatny na pracovišti byly vybaveny stejným nábytkem. Ano. Stejně nudným a fádním. Dnešní prostory pro převlékání vypadají úplně jinak. Jsou vzdušné, barevné a mají zcela jiný ráz než ty, s kterými se někteří z nás seznámili. Doba jde naštěstí dopředu a zaměstnanci mohou využívat výhod, které jim nabízí. Veškeré sociální vybavení, je vyrobeno z kvalitního materiálu, který vydrží i v těžkých provozech. Nehrozí zde žádné zkroucení nebo prohnutí. S naším vybavením budete mít jistotu, že vaše osobní věci budou uloženy bezpečně a hygienicky.

skříň plechová

Kvalitní plechový nábytek

Pokud plánujete renovaci šaten, nezapomeňte, že plechový nábytek je tou nejlepší volbou. Pro dámy bych volila barvu červenou a pro pány modrou nebo zelenou. Záleží na vaší fantazii, klidně kombinujte, jak chcete.