Za své potíže se nestyďte

Ptáte se občas samy sebe, proč má žena stále nějaké
zdravotní potíže, se kterými se musí naučit žít? Celý život musí řešit potíže při menstruaci. A když nadejde čas, kdy by mělo vše odeznít, objeví se opět něco jiného. Ach jo, to jsou starosti!
Přechod u žen příznaky prostě má!
A že nejsou nepatrné, to pozná snad každá žena!

Také přijdete veselé a radostné do místnosti a zčista jasna se začnete nevídaně potit, zčervenáte ve tváři a před ostatními vypadáte, jako v posledním tažení? A to nevidí neutuchající bolest hlavy a neslyší to nepříjemné bušení srdce. I tak musíte vysvětlovat, co Vám vlastně je. Co se děje.

Přibývající kilogramy na Vaší hmotnosti stoupají, aniž byste se přecpávala. S tím souvisí i psychický stav, kdy se cítíte nežádoucí. Inu, problém za problémem se kupí!

Hlavně nepodléhejte studu. Nestraňte se lidí, nepřestávejte prostě žít. Příznaky přechodu u žen se řešit dají!

Nepodléhejte svým potížím

Informujte se o tom, jak zmírnit průvodní znaky příznaků přechodu u žen! Jak přežít tento neutěšený stav těla, který přechází i do psychiky žen.

Jde hlavně o Vás!

Už se nebudete muset stranit lidí, když Vás přepadne nával úzkosti nebo pláče, který nedokážete sama překonat. To není Vaše slabost, nebo nemohoucnost řešit svůj zdravotní stav bez cizí pomoci. Musíte pochopit, že hormonální léčba Vaše tělo hodí do rovnováhy, kterou klimakteriem ztrácíte.

Nepodlehněte tomuto stavu!

Léčba Vám pomůže pokračovat v životě, který jste si sama nastavila. Opět ve Vás probudí přirozenou sexuální touhu, budete se cítit přitažlivá a schopná normálního života! Nebudete podrážděně reagovat na své okolí.
Klimakterium přečkáte v tělesném i duševním zdraví!