Zábava, která nadchne celou rodinu


Dřevěná stavebnice je naprosto univerzální hračkou, kterou si zamilují nejen děti, ale také dospělí. Jde o velmi zábavnou a chytlavou záležitost, kdy se budete snažit ze trojrozměrných puzzle sestavit daný model, který si předem při koupi sami vyberete. Cesta za výsledkem bude zábavou na celé odpoledne nebo třeba jen na pár hodin, výsledek bude tak jako tak vždycky stát za to. Získaní model si můžete ponechat na dekoraci, vypadá to díky dřevěnému provedení opravdu moc hezky a stylově.

pětiúhelník

Vyberte si svůj oblíbený model

Chtěli byste postavit model nějakého domu nebo snad nějaké významné stavby, jako je třeba Eiffelova věž? Nebo jste blázni do techniky a neodolali byste nějakému propracovanému modelu, třeba právě vaší oblíbené značky? Nabídka je bohatá a stále se hlavně rozšiřuje, proto nebude problémem najít to, co máte rádi.

Budovy, domy
Dopravní prostředky – vlaky, letadla, formule, automobily
Čerpací stanice, garáže
Zvířata

kostky

Zabaví se u toho zcela všichni

Dřevěné stavebnice si zamilují hlavně děti, které nadchne vidina povedeného výsledku. Pro děti je to velmi snadné, některé modely jsou dokonce tak jednoduché, že není potřeba použít dokonce ani lepidlo. Určitě to tedy stojí aspoň za vyzkoušení, procvičíte tak totiž zručnost dítěte a jeho umění soustředit se nějakou chvíli jen na jednu konkrétní věc. Dospělí z toho budou naopak unešení proto, že se jedná o způsob, jak si skvěle odpočinout, odreagovat se a vyrobit si navíc něco pěkného a moderního. V závěru tedy zjistíte, že se bude výborně bavit naprosto celá vaše rodina.

Co se týká bezpečnosti, nemusíte mít o nic strach, materiál je kvalitní a dobře zpracovaný. I tak byste si ale měli dát raději pozor na to, aby se tato hračka nedostala do rukou dítěte mladšího tří let. Starší nebudou mít ale už žádný problém.