Zajištění optimálního větrání bez zbytečných ztrát tepla z vašeho domova

Tento systém funguje na bázi zařízení, které vám bude pomáhat doma větrat, vlastně všechnu práci bude dělat za vás a to bez zbytečné ztráty tepla ve vašem domově. Všichni jistě moc dobře známe situaci, když venku mrzne a doma jsme zalezlí celý týden a máme si trochu vyvětrat, abychom měli alespoň nějaký čerstvý vzduch a nový kyslík, protože nahromadění CO2 ve vašem domově také nepřispívá k vašemu zdraví, jenomže při tomto větrání vám zbytečně unikne veškeré teplo, které jste si doma díky vytápění nashromáždili, protože otevřené okno či dveře jej všechno vyplaví ven. Máte tak sice nový vzduch z venkovního okolí, který se dá konečně dýchat, ale zase na druhou stranu jste ztratili neuvěřitelné množství tepla a to zcela zbytečně.

soumrak

Tyto případy nás inspirovaly k vytvoření optimálního systému, který bude příznivý pro větrání, zajistí tím celkovou výměnu vzduchu ve vašem domově, ale také bude úsporný k vaší peněžence, protože tím neztratíte teplo, čili nebudete muset vynakládat nekonečně dalších financí na obnovení teploty vzduchu ve vašich místnostech. Vzduchotechnika Zlín myslí i na vás!
Větrání bude probíhat zcela automaticky.

Zaměřujeme se také na výrobní haly a velké závodní provozy

I. Pro tyto případy máme přichystaný speciálně vyvinutý celý systém, který vám zajistí výměnu čistého vzduchu, takže optimální větrací podmínky jakékoliv haly nebo jakéhokoliv provozu a zároveň vám zajistíme přísun tepla. Díky tomuto optimálnímu řešení tak u nás naleznete kompletní nabídku, která vám pokryje veškeré starosti.

výrobní hala

II. Zajišťujeme odvětrání, vytápění ale také ochlazení prostor. Vybavíme spolehlivě prostory, ve kterých není možné otevírat okna, nebo tam žádné nejsou. Zajistíme přísun čerstvého vzduchu, ale také odvod škodlivých látek, filtraci vzduchu a mnoho dalšího. Vzduch totiž může mít následky i na zaměstnance a s čerstvým přísunem se také může zlepšit produktivita práce.