A police na zeď se Vám odvděčí

Mnohé hospodyňky se brání umísťování otevřených kusů nábytku z jednoho prostého důvodu. A tím je prach, který se na nich usazuje. Jenže umíte si představit, milé hospodyňky, jak potom vypadá Váš interiér, který má pouze uzavřené kusy nábytku? Nebo Vám raději vyhovuje prosklený prostor? Raději bude čistit skla? Ale jděte! To určitě ne.

Přece musíte ocenit přínos polic na zdi, na které můžete umístit dekoraci, nebo praktické kusy, které používáte!

Když si položíte otázku, zda raději budete utírat prach, nebo čistit sklo, určitě si vyberete tu první variantu. Zvláště tehdy, když se prosklená dvířka otevírají denně. Šmouhám se opravdu ubránit nedá!
Víte, police na zeď už dnes vypadají zcela jinak, než tomu bylo dříve. Vzhledově jsou zpracované tak, že

· vypadají opravdu skvěle, a přitom jsou velmi praktické,
· jako bonus mívají vlastnost multifunkčnosti,
· a nemusí být jen dřevěné!

Multifunkčnost tkví v tom, že na polici můžete něco položit, ale zároveň pověsit, protože už mají zabudované háčky. Nebo jsou kombinované s rovnou a prohnutou plochou, například na láhev vína.

Design je zase skrytý v materiálech, jako je dřevo, nebo kov. Ale také v různých tvarech, který dodává Vašemu interiéru tu pomyslnou třešničku na dortu. Ať už na police umístíte knihy, nebo jiné dekorace, které se Vám líbí, vždy se Vaše stěna promění v galerii, která přitahuje pohled každého návštěvníka.

O praktičnosti už možná ani není třeba nijak zvlášť hovořit, protože jedním pohybem si vezmete svou rozečtenou knihu, aniž byste musela otevírat prosklená dvířka skříňky a zase je opatrně zavírat, abyste si neobratností neudělala šmouhu na skle.

Víte, s policemi na zdi uděláte terno. Vaše stěna bude vypadat daleko lépe. A to tu mluvíme pouze o interiéru bytu. Určitě pracujete v kanceláři, kde možná nějakou tu polici na zdi máte. Tam asi neuklízíte. A přitom jejich pohodlí využíváte.
Věřte, že pořízením polic na zeď získáte nejen skvělý interiér, ale také praktické umístění některých věcí, které se jinak v domácnosti povalují.