Blok je dárek, který potěší

Jestliže přemýšlíte nad tím, jak svou firmu více zviditelnit, ale předem odmítáte klasické způsoby prvoplánové reklamy, tak by pro vás mohlo být dobrým řešením, objednat si tisk bloků s logem vaší firmy, které budete využívat jako dárkové předměty. To je totiž zaručený způsob, který vaše zákazníky jistě potěší, a přitom to nebude vypadat tak, že si chcete za každou cenu dělat reklamu. Zkrátka se tak připomenete tím pravým, nenuceným způsobem a vaši zákazníci budou mít kontakt na vás vždy po ruce, když na každý list reklamního bloku necháte do záhlaví či zápatí umístit logo vaší firmy spolu s adresou.

tiskárna

Nenucená reklama, o kterou je zájem

A navíc, reklamní bloky jsou u lidí velice oblíbeným dárkovým předmětem. Skoro každý z nás totiž potřebuje mít dnes a denně po ruce nějaký ten papír na poznámky, ať už proto, abychom si tam mohli zaznamenat detaily nějaké zakázky, své úkoly, které musíme v zaměstnání splnit anebo jen proto, že si tam chceme poznamenat nákupní seznam. I přestože se na nás valí moderní technologie ze všech stran, tak papír je u většiny lidí stále nepostradatelným pomocníkem číslo jedna, protože napsat něco tužkou a naklikat to na klávesnici znamená přece jen jistý časový rozdíl. A tak to ještě nějakou dobu zůstane. Tím spíše je jasné, že nákupem reklamních bloků rozhodně neprohloupíte.

vzorník

Parametry přesně podle vašich představ

A skvělé je také to, že si můžete vybrat přesně takový typ bloků, jaký vám nejlépe vyhovuje. Je jen čistě na vás, jaký si zvolíte formát konečného produktu, kolik bude mít stran, z jakého bude papíru, kde bude lepený či jak bude barevný. Toto, a ještě další parametry si určujete vy. A ihned po jejich navolení v online objednávkovém formuláři zjistíte, kolik vás to celé bude stát a zda nechcete některé údaje přehodnotit. A až budete se vším spokojeni, stačí jen jedním klikem objednávku odeslat a za pár dní budete mít bloky doma.