Kde je ten, koho jste si brala před několika lety

Ano, tehdy jste byli mladí, plní elánu a chuti do života. Přešlo 20 nebo i více společných let života ale máte někdy pocit, jako byste seděla vedle naprosto cizího člověka. Ono ani vy už nejste taková, jako když vám bylo osmnáct. Nejen vaše tělo, ale také mysl značně zestárla. Ale jak si poradit s tím, že vy máte stále chuť na milování a on už ne? Možná má problémy, o kterých vám ani neřekl nebo se toho spíš strašně bojí.

profil muže

Erektilní dysfunkce jako strašák manželských ložnic

Muži byli v této oblasti dlouho naprosto bezmocní a museli se smířit s holou skutečností, že sex se jich už netýká. Díky vědeckému bádání a pokrokům na poli medicíny, je tato situace s úspěchem zažehnána. I ve vyšším věku si tak můžete užívat společné chvilky ve dvou bez jakéhokoli omezení.

Hlavním problémem je klesající hladina testosteronu v přibývajícím věku. Jedná se o přirozený proces, který vám pomohou zvrátit přípravky na podporu erekce. Někdo si pomáhal pomocí různých afrodiziak, ale pokud jste měli další zdravotní komplikace, tak nebylo jejich užívání vhodné. Dokonce jste tak přímo ohrožovali vaše zdraví.

mladí lidé

Sonda do historie

Podpora erekcezajímala řadu vědců a provázela jejich výzkum po mnoho let. Vše má svůj vývoj, takže jsme si museli počkat na výsledek nějaký čas.
Na konci 70. let spatřil světlo světa syntetický testosteron, který užívali především sportovci. Avšak brzy se zjistilo, že obsahuje řadu nebezpečných látek, kterou mohou způsobovat například rakovinu. Proto na počátku 80. let skončil mimo zákon.

zádové svaly

Pak je vystřídal „sidenafil“, který byl původně určen k léčbě anginy pectoris. Tato látka měla ale nečekaný účinek, vyvolávala nežádoucí erekce! Ty mohly trvat až 36 hodin a samozřejmě už byly pro svého nositele značně nepříjemné. Pomohl ale také mužům, kteří měli velké problémy s potencí. Samozřejmě na sebe nenechala čekat ani další rizika, zejména pak v kardiovaskulární oblasti.

Díky bohu dnes už víme, co je účinné a neškodné pro lidský organismus. Ale věda vždy postupuje pokusným způsobem, než doje k převratným objevům.
Vy si však můžete dopřát léčiva s vysokým obsahem přírodních výtažků, které vám pomohou s potencí a uspokojíte tak nejen svoji partnerku.