Pozemní stavby

Ke každé stavbě je nutný projekt. Jestli se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci, je celkem jedno. Projektová dokumentace je nutná u každé stavby. Bez projektové dokumentace by žádný stavitel nedostal stavební povolení. Jakmile má vypracovaný projekt a povolení k dispozici, může se pustit do samotné realizace. Do této chvíle šlo hlavně o vyřizování potřebných dokumentů a konzultace s projektantem.
lešení u domu
I když ty budou pokračovat dále i během stavby. Ne vždycky se projektant staviteli zavděčí. Občas se najdou drobnosti, s kterými má stavitel problém. Vše se ale musí vyřešit, aby se stavba pohnula dopředu. Každá stavba potřebuje ke své realizaci určitý počet řemeslníků a kvalifikovaných dělníků, kteří využívají při své práci trubkové lešení, které jim umožňuje snadnější manipulaci s materiálem.

Bezpečí a kvalita jsou na prvním místě

Stavitelé moc dobře vědí, že kolem sebe potřebují lidi, na které je spoleh. A to nejen po pracovní stránce, ale i po té profesionální. Ať už máte na stavbě své zaměstnance nebo řemeslníky svých dodavatelů, vždycky by měli být všichni řádně proškoleni a seznámeni s bezpečnostními předpisy. Nikdo přece nechce, aby se na stavbě přihodilo něco nepříjemného. Bezpečnost se musí dodržovat v každé situaci. Trubkové lešení Praha vám bezpečnost na stavbě zajistí svým profesionálním přístupem při samotné montáži. Tito odborníci na pomocné stavební konstrukce zajistí nejen montáž, ale i demontáž a dopravu. Jejich služby můžete využít při jakékoli stavbě, ať už je jakkoli členitá a různorodá.

lešení u baráku

Na nás se můžete spolehnout

Ne každá stavební firma si může dovolit nakoupit lešení. Jeho pořizovací cena je pro menší stavební firmy hodně vysoká, takže mnohem výhodnější je pro ně jeho pronájem. Lešení Praha nabízí nejen pronájem, ale veškeré komplexní služby, od dopravy na stavbu až po jeho odbornou montáž a demontáž.