Bydlení pro svobodné duše

Jestliže někdo touží po svobodném a nesvázaném životním stylu, tak by měl u bydlení vsadit na mobilní dům. Jedná se totiž o způsob, jak se velice levně a snadno dostat k více než uspokojivému bydlení, které si můžeme zařídit prakticky kdekoli, kde najdeme kousek vhodného místa, kam takovouto přenosnou stavbu umístit.

jeřáb

O tom, že takové bydlení stojí doslova pár korun už asi ani nemá cenu více hovořit, neboť právě díky této skutečnosti zažívá v posledních letech v České republice doslova boom, a to co se týká obdoby klasického rodinného domu, tak i pokud jde o různé volnočasové zázemí na zahrádkách a při chataření.

Je to totiž více než jednoduché. Stačí si vybrat mobilheim podle našich potřeb, který bude tak velký, a tak vybavený, jak nám to bude vyhovovat, a pak si jej můžeme nechat postavit, kde se nám zlíbí. A to doslova. Stačí si vybrat místo, které nás osloví, a pak si v dané lokalitě koupit alespoň pár metrů čtverečních půdy, na které necháme takový domeček umístit. A máme vyhráno. Na konečné místo mobilheim zpravidla dopraví dodavatelská firma, ovšem pokud se časem rozhodneme adresu změnit a zabydlet se jinde, hravě si s přestěhováním našeho příbytku poradí například autojeřáby Praha. A tak snadné je to hlavně i z toho důvodu, že na mobilní dům nepotřebujeme mít žádné stavební povolení, které se naopak v případě klasické stavby může zkomplikovat i tak, že na něj budeme čekat několik let. Ovšem přestože je mobilheim co se úředních razítek týče mimo hru, tak nám nic nestojí v cestě nechat si dům případně zkolaudovat a zařídit si číslo popisné.

konstrukce

Takže kdo je svým založením svobodná duše, která se nechce zatěžovat pozemskými záležitostmi a nechce se ničím vázat, tak pro toho je takový mobilní dům ideální volbou, tedy alespoň v případě, že po nějakém trvalém bydlišti touží.