Do boje s nepořádkem

Představme si situaci, která je jistě blízká nám všem. Přicházíte domů z práce a chcete si svléknout šaty. Jedním pohybem je přehodíte přes opěradlo pracovní židle, přes řídítka rotopedu, přes roh sedací soupravy. Druhý den tuto zvyklost opakujete, třetí a další den rovněž. Po pár dnech se nešťastně porozhlídnete po bytě a přemýšlíte, kde se najednou vzal všechen ten nepořádek, který vás obklopuje ze všech stran. Nezbývá vám nic jiného, než projít bytem a každý kousek oblečení sesbírat a přemístit do prádelního koše. Říkáte si, proč jste se s oblečením nevydali rovnou do koupelny, nebo do komory a proč jste je nenachystali na vyprání ihned. Zkrátka proto, že jste chtěli některé kusy oblečení použít ještě další den. Naskládat je mezi čisté věci zpět do skříně se jednoduše nehodí. Kam tedy s nimi?

stojan

Odpovědí na váš problém jsou nejrůznější pomocníci . Vaše oblečení už se konečně nebude povalovat na několika místech v bytě, ale bude mít svůj malý koutek, kam je můžete odložit. A ačkoliv vám umístění oblečení přes věšák zabere stejně tolik námahy jako přehodit je přes židli, nebo přes sedačku, přesto bude působit mnohem uklizenějším dojmem a nebude vám překážet.

oblečení

Interiérové věšáky seženete v celé řadě provedení, v různých velikostech a designu. Naleznete kousky i z retro kolekcí, stejně tak jako moderní vzhled. Některé modely jsou doplněny o praktická kolečka a vy je můžete snadno přemístit. Pokud však patříte mezi chronické nepořádníky, vyberte si model, na který umístíte oblečení co nejsnadněji, nejlépe prostým přehozením. Ve vašem případě, by ramínka zůstala nevyužita i nadále. A pro ty z vás, kteří mají v bytě málo místa, výborně poslouží i jednotlivé háčky na stěnu. I váš byt může být vždy uklizený!