Dokonalá zábava pro Vás i Vaše ratolesti


Spousta rodičů v dnešní přemodernizované době plné počítačů a internetu přemýšlí, jak dostat své ratolesti od televize, počítačů, telefonů a tabletů a dostat je na čerstvý vzduch a přitom jim dopřát takovou zábavu na jakou jen tak nezapomenou. Jistě je spousta míst, kam se můžete vydat na výlet, aby se Vaše ratolesti něco nového dověděly nebo poznaly krásy naší země, ale většina takových výletů je nebaví nebo nejsou určeny pro každou věkovou kategorii, tak jako náš dětský park.
zábavní park.jpg
Ano, náš zábavní dětský park je přesně to pravé pro Vaše nejmenší miláčky i pro teenagery a jistě se u nás najde skvělá zábava i pro Vás dospělé. Prožijte u nás celý den plný nejrůznějších her, soutěží a atrakcí, které jsou určeny pro všechny věkové kategorie a to všechno za jednotné vstupné na celý den, které Vás jistě překvapí svou skvělou příznivou cenou, kterou byste u tak skvělé zábavy jistě nečekali.
prolejzačka pro děti.jpg
Náš dětský parkje sportovně zážitkový areál o rozloze několika desítek tisíc metrů čtverečních a nachází se nedaleko našeho hlavního města. Je tu pro Vás připraveno několik desítek atrakcí a her, mezi které patří jedna z největších trampolín v naší republice, autodráha se šlapadly nebo aréna, ve které si můžete vyzkoušet něco jako paintball s luky a šípy či třeba relaxační zóna, která Vás jistě potěší hlavně v letních horkých dnech díky zavlažovací zóně s vodními prvky, pod kterými se můžete osvěžit.
kosmická loď.jpg
Samozřejmě, že se v našem dětském parku můžete osvěžit i jinak a to například v našem občerstvení. Také můžete využít našeho WIFI připojení. Většina našich atrakcí je krytá a lze je tedy využívat i v nepříznivém počasí. U nás se prostě pobavíte kdykoliv. Proto využijte naší skvělé nabídky a přijeďte k nám na výlet ještě dnes. Dopřejte svým ratolestem dokonalý zážitek a den plný skvělé kvalitní zábavy určené nejen pro ně, ale také pro Vás.