Za zábavou a vzrušením

Jdete s námi za zábavou? Pomaloučku, polehoučku po stopách chtíče a slasti až k vyvrcholení? V tom případě se nyní seznámíme s poppers. Jestliže jste tento název ještě neslyšeli, pak věřte, že se jedná o jakýsi hovorový výraz, který je však známý po celém světě. Co si pod tímto pojmem představit? Jedná se o malé skleněné lahvičky s nebezpečnou látkou. Tato látka se používá jako čistič kůže a hlav videorekordérů, proto se všude setkáte s označením čističe.
focení v kalhotkách.jpg
a) Proč jsou poppers ve skleněné lahvičce? Jak je velká? – jedná se o nebezpečnou látku a sloučeninu různých prvků. Lahvička obsahuje nitrity. Butyl nitrit, amylnitrit a isobutyl nitrit. Některé z těchto látek se používají jako čističe, jiné se přidávají do léků pro kardiaky, nebo je můžete také najít v osvěžovačích vzduchu. Lahvička musí být skleněná, protože se jedná o těkavou a nebezpečnou látku, která se rychle vypařuje, proto je dobré ji otevřít, a po přičichnutí okamžitě uzavřít.
Lahvička má od 15 ml, což je ta menší, až do 30 ml obsahu. Doporučuje se uzavřít ji okamžitě po použití a uchovávat například v sáčku v ledničce.
b) Jaké má účinky na lidské tělo? – Časté používání může opravdu poškodit vaše zdraví. Zejména nosní sliznici a plíce. Látka způsobuje snížení krevního tlaku. Naopak zvýší se vám krevní tep, ucítíte jakoby malátnost a vzrušující pocit. Pro tyto vlastnosti si právě obsah látek vysloužili přezdívku afrodiziakum, takže jejich účinky jsou opravdu výrazné. Mnoho lidí používá tyto lahvičky těsně před orgasmem, protože jakmile si přičichnete, zažijete opravdový výbuch slasti. Ztratíte zábrany a sex si opravdu užijete tak, jako nikdy předtím.
zadek dívky.jpg
c) Jak dlouho trvá účinek a kdy se dostaví? – Účinek se dostaví téměř okamžitě po přičichnutí, jedná se jenom o pár sekund. Následně bude působit po dobu jedné až dvou minut, kdy si to opravdu náramně užijete.