Dovolená, kterou si parádně užijete

Užijte si zapadající slunce, chvilku pohody a klidu například na dovolené, a abyste si měli čím zpestřit svou vysněnou odpočinkovou dovolenou, přibalte si s sebou popper rush, který vás rozpálí právě v těch chvílích, které si budete chtít s partnerem či partnerkou do sytosti užít.

lásky

Vzrušení, chtíč, odreagování se!

To všechno s ním můžete začít, takže proč to nezkusit? Účinkuje ihned a trvá pár minut, kdy zažijete rozhodně to nejlepší. Neintenzivnější prožitek je přímo u vrcholu, těsně před ním si stačí čichnout a zažijete něco úžasného a zcela neobvyklého! Intenzivní prožitek orgasmu a vyvrcholení, jaké jste si vždy přáli. Možná i dámy tím povzbudíte, protože je to určené také pro ně. Ovšem pozor, nic se nemá přehánět, takže pokud budete tento přípravek zkoušet poprvé, tak dbejte opatrnosti, všechny poppers jsou totiž především známé jako čističe a to chemického a hlavně hořlavého původu, takže byste si mohli při špatném nebo extrémním zacházení poranit své zdraví a to si jistě nepřejete. Zkuste trochu a pak sami uvidíte, jaké budete mít pocity a jestli zvládnete ještě!

Ze zkušenosti víme

Doporučuje se zkoušet po malých dávkách hlavně z toho důvodu, že tyto látky jsou těkavého a chemického původu, takže nikdy nevíte, jestli se vám náhodou nezatočí hlava, jistě budete trochu malátní a jako z jiných snů, čili tak trochu v rauši. Při tomto čichnutí se také ihned ztrácí zábrany, takže pokud jedete někam na dovolenou s kamarády a chcete si to pořádně užít, pak jsou k tomuto účelu poppersy jako stvořené, ale dbejte ještě před pohlavním stykem na jistá opatření, protože jakmile ztratíte zábrany, bude už zřejmě pozdě cokoliv dohánět a průser může být na světě.

pouta

Vhodné jak pro heterosexuály, tak i pro homosexuály, kterým se díky tomu uvolní zadeček.

Prokrvují se pohlavní orgány a hladké svalstvo, proto to také působí na dámy a jejich vaginální prostředí, díky kterému mohou dojít nekonečně slastného a zcela novým způsobem vzrušujícího orgasmu.