Úpornost není na místě

To už vážně takto dál nejde. Přece musíte vědět, že úporným snažením přírodní zákonitosti nezlomíte! Vaše tělo prostě stárne, mění se. A hormony? To jsou pěkní filutové! Ty dokážou s Vaším tělem, ale i následně s psychikou udělat pěkný kolotoč.

Než začnete propadat depresím, neklidné náladě, nebo temným myšlenkám, seznamte se s procesem, který se nazývá stárnutí. Určitě Vám to pomůže přinejmenším pochopit, co se vlastně děje !

tisk

Milí muži, smiřte se s tím, že i Vy stárnete. Není Vám už dvacet, nebo třicet let. Všechno je přirozené. A každý muž prošel stejnými potížemi. Vaším úhlavním nepřítelem je testosteron! Ano, hormon, který Vaši chlapeckou postavu proměnil v postavu mužnou a plnou síly. Ani Váš sexuální život nebyl výjimkou. Vaše potence byla geniální. Tak přesně tento hormon je nyní příčinou Vašich hlavních potíží.

Co nyní prožíváte?

· Pociťujete úbytek mužné síly?
· Pozorujete na svém těle nechtěné změny v množství svaloviny při stejném zatížení?
· Zdá se Vám, že erekce nepřichází tak, jak byste si přáli?
Pokud si na všechny otázky odpovíte kladně, pak je načase uchovat si správný přístup k těmto změnám.
Všem je jasné, že muži své emoce a starosti nedávají najevo, protože jsou odmalička vychováváni k tomu, že muž je pánem tvorstva, který chrání a zajišťuje bezpečí rodiny. Má své nesporné postavení ve společnosti. Ale věřte, že ani Vám se přírodní zákonitosti nevyhnou.

chlap

Buďte stále v pohodě.

Protože máte své potíže a starosti, které Vás tlačí ke dnu, přečtěte si příběhy jiných. Vyhledejte stejná řešení, o kterých se z jejich příběhů dozvíte. Pokračujte přirozeně dál ve svém dosavadním plnohodnotném životě, i když Váš testosteron už dávno kulminoval. Nikdo nemusí pocítit, že zásadní hormon mužů začal ubývat i ve Vašem případě. Nemusíte to pocítit ani Vy.